Kłopoty rolników z Pokaniewa. "Nie powiedzieli mi"

71

Ostatnio Tomek i Monika z Pokaniewa zajęli się nadzorem naprawy tzw. taksówki mlecznej. Z pozoru było to nietrudne zadanie. Jak ostatecznie poszło bohaterom serialu "Rolnicy. Podlasie"? Już wszystko jasne.

Kłopoty rolników z Pokaniewa. "Nie powiedzieli mi"
Monika i Tomek z Pokaniewa (YouTube)

Dzieje się w serialu "Rolnicy. Podlasie"! W obsadzie tej produkcji znajdują się choćby Tomek i Monika z Pokaniewa. Ta para charakteryzuje się przedsiębiorczością i zaradnością.

Małżeństwo prowadzi potężne gospodarstwo. Tomek i Monika hodują bydło holszyno-fryzyjskie. To oczywiście oznacza sporo wyzwań.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dorota Szelągowska o programie "Totalne remonty Szelągowskiej": "To program, który realnie pomaga ludziom"

Ostatnio "Super Express" odwiedził Monikę i Tomka. Przy tej okazji tabloid zobaczył, jak wygląda ich współpraca. Para skupiała się na nadzorze naprawy tzw. taksówki mlecznej (wózek do przewozu mleka). Usterkę usiłował usunąć Wiesiek.

Musieliśmy wymienić przewód, bo cielęta nam go trochę pogryzły. Już te mleko z tego przewodu przy tankowaniu sikało na boki - tłumaczył Tomek w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Kłopoty w bohaterów "Rolnicy. Podlasie"

Szybko okazało się, że Monika kupiła niewłaściwy przewód. - Nie powiedzieli mi, ile ma mieć dokładnie cali, więc wyszło, jak wyszło. Kupowałam na oko - tłumaczyła rolniczka.

Na szczęście finał tej sprawy był pozytywny. Udało się uporać z problemem.

Upartość jest też cecha rolników chyba wszystkich. Każdy, kto jest w ten branży, to wie, że bez uporu i determinacji rolnikiem jednak by tym rolnikiem nie był. Jest wiele wyrzeczeń i kombinowania - podsumował Tomek.

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić