Kolejne kłopoty w Plutyczach. Andrzej to przewidział

6

Kolejne perturbacje w Plutyczach! Andrzej Onopiuk znów musiał zmierzyć się z problemami. Tym razem utrapieniem okazały się wiosenne podtopienia. Rolnik momentalnie przystąpił do działania.

Kolejne kłopoty w Plutyczach. Andrzej to przewidział
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Andrzej z Plutycz ma za sobą pobyt w sanatorium. Ledwo zdążył wrócić do domu, a już musiał zmierzyć się z kolejnym kłopotem. Na łąkach czekała go niezbyt miła niespodzianka.

Okazało się, że na olbrzymiej powierzchni znajduje się woda. Wobec tych podtopień Andrzej bez chwili zawahania się wsiadł na ciągnik i usiłował ratować niezalane bele.

Wszystko przebiegało dość sprawnie. Widzowie natomiast zwracali uwagę na to, że pozostawienie bel na całą zimę nie było zbyt dobrym rozwiązaniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop chciał odejść z "Dzień dobry TVN". Mówi, dlaczego

Jednocześnie wyszło na jaw, że Andrzej bel ma na dostatek. Ujawnił, że bardzo chętnie sprzeda kilka sztuk.

Nie chcem dużo pieniędzy tylko 50 zł na sztukę. Mi jest za dużo tego siana i chcę się go pozbyć - powiedział Andrzej Onopiuk.

Z pewnością pobyt w sanatorium był dla bohatera serialu "Rolnicy. Podlasie" bardzo owocny. Mógł naładować akumulatory, by być gotowym na kolejne wyzwania.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Zobacz także: Zalało !!! ale Andrzej to przewidział Co się stało w Plutyczach u Rolników z Podlasia
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić