Koniec kariery?! Jasnowidz Jackowski wprost o słynnym sportowcu

9

W ostatnich tygodniach czy nawet miesiącach sporo rozmawia się na temat formy Roberta Lewandowskiego. Już jakiś czas temu o popularnym piłkarzu rozprawiał jasnowidz Krzysztof Jackowski. Pokusił się o bardzo interesującą zapowiedź.

Koniec kariery?! Jasnowidz Jackowski wprost o słynnym sportowcu
Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa (YouTube)

Postać Roberta Lewandowskiego od lat wzbudza mnóstwo emocji. Oczywiście nic w tym dziwnego. Polski piłkarz gra na najwyższym światowym poziomie, a przenosiny do FC Barcelony sprawiły, że zainteresowało się nim jeszcze więcej osób.

W pierwszym sezonie w "Dumie Katalonii" spisywał się znakomicie. Ostatnimi czasy już tak dobrze nie jest, co sprawia, że regularnie pojawia się wątek zakończenia kariery "Lewego".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co zrobi Duda na emeryturze? Zdania są podzielone

Co z Robertem Lewandowskim? Jasnowidz odpowiada

Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikiem "Super Express" o Robercie Lewandowskim mówił Krzysztof Jackowski. Co zwiastuje popularny profeta?

Robert Lewandowski jest w bardzo dobrym momencie na odpuszczenie sobie. Na zostawienie swojej twarzy, swoich dokonań w szczytowym momencie dla sportowca. To jest bardzo przyszłościowe. Robert Lewandowski może liczyć w przyszłości, dzięki temu, na bardzo wiele. Chociażby od trenerstwa po nawet prezesowanie w Polskim Związku Piłki Nożnej - stwierdził znany wieszcz.

O przyszłości "Lewego" mówił z pełnym przekonaniem. Jednoznacznie zapowiedział, że stanowisko prezesa PZPN obejmie niedługo po zakończeniu kariery piłkarskiej.

Ma zdrowsze spojrzenie i świeższe spojrzenie na polska kadrę - podsumował Krzysztof Jackowski.

Oczywiście wizje Jackowskiego zawsze należy analizować z dystansem. Niekiedy oczywiście jego przeczucia znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale bardzo często mijał się z prawdą.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić