Kontrowersyjny wpis Schreiber. Lawina komentarzy

27

Marianna Schreiber nie ukrywa, że chciała być popularna i wreszcie osiągnęła swój cel. Do komunikacji z fanami wykorzystuje media społecznościowe. Sęk w tym, że nie wszystkie jej wpisy podobają się internautom. Pod jednym z nich pojawiło się wiele komentarzy.

Kontrowersyjny wpis Schreiber. Lawina komentarzy
Kontrowersyjny wpis Schreiber. Lawina komentarzy (Instagram.com)

Marianna Schreiber to postać, którą trudno zdefiniować jednym zdaniem. Dała się poznać opinii publicznej jako modelka, bowiem ma za sobą start w programie "Top Model" emitowany w telewizji TVN, żołnierka oraz influencerka.

Potem skupiła swoją uwagę na freak fightach w federacji "Cout MMA" - w tym roku miała nawet walczyć z 50-letnią Gochą Magical, ale do potyczki ostatecznie nie doszło, bo patoinfluencerka została aresztowana.

Od kilku tygodni Schreiber koncentruje się jednak na wojsku. Przypomnijmy, że po zmianie władzy i decyzji ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza marzenie Marianny Schreiber o służbie wojskowej zostało spełnione. Kolejne szkolenie Schreiber rozpoczęła w sobotę 6 kwietnia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Likwidacja zadań domowych. Opinie są podzielone

Celebrytka jest teraz żołnierzem Wojska Polskiego w służbie czynnej. Sama dodaje, że jest to służba rotacyjna - weekendowa. Jako ochotniczka może zgłosić się do jednostki także od poniedziałku do piątku. Po zakończonym szkoleniu ma teraz więcej czasu, aby komunikować się z fanami w sieci. W najnowszym wpisie sfotografowała się... z maścią.

Wielu osobom przydałaby się taka maść na ból głowy, może serca… a niektórym nawet na ból… - napisała Marianna Schreiber na platformie X.

Internauci reagują na wpis

Pod wpisem Marianny Schreiber pojawiła się lawina komentarzy. Internauci sugerują, że taka maść najbardziej potrzebna jest właśnie celebrytce.

"Czy na ból świadomości życia w Polsce maść też działa?", "Powinnaś zostać ministrem zdrowia", "Skoro już pani kupiła to radzę użyć" - to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod jej wpisem na platformie X.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić