Koszmar Aleksandry Szwed. Pech dopadł ją tuż przed programem

27

Aleksandra Szwed to jedna z gwiazd jubileuszowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Niewiele brakowało, a celebrytka musiałaby zrezygnować z udziału w show. Wszystko ze względu na pechowe zdarzenie, które miało miejsce raptem kilka dni wcześniej.

Koszmar Aleksandry Szwed. Pech dopadł ją tuż przed programem
Aleksandra Szwed (Licencjodawca, AKPA)

Już niebawem na antenie Polsatu pojawi się jubileuszowa edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Stacja od dłuższego czasu zapowiada, że to będzie wyjątkowa odsłona show. W związku z tym zadbano o odpowiednią obsadę.

Znalazła się w niej choćby Aleksandra Szwed. To właśnie ona wygrała 5. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka z entuzjazmem zareagowała na propozycję konkurowania z triumfatorami pozostałych odsłon show. Miała jednak sporego pecha.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 100 konkretów Tuska. Polacy ocenili realizację obietnic rządu

Niestety, w pewnym momencie jej udział w 20. sezonie programu stanął pod znakiem zapytania. Wszystko z uwagi na wypadek, któremu uległa krótko przed nagraniami programu.

Serwis ShowNews ujawnił, że do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej. Mimo perturbacji zdrowotnych Aleksandra Szwed uznała, że nie będzie opuszczać programu.

Aleksandra Szwed zacisnęła zęby

Postanowiła zacisnąć zęby i stanąć do walki z innymi gwiazdami "Twoja twarz brzmi znajomo". Efekty będziemy mogli śledzić już wkrótce.

Stało się to już kilka dni temu, więc Ola miała czas, by podjąć decyzję, co dalej z programem. Nie chciała rezygnować na ostatnią chwilę, bo to opóźniłoby pracę całej ekipy. Występuje z ręką w gipsie, chociaż widać, że ją to bardzo boli - przekazał informator wspomnianego serwisu.

Jubileuszowa edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystartuje już 8 marca o godz. 20:00. W obsadzie znaleźli się: Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Filip Lato, Kacper Kuszewski i oczywiście wspomniana Aleksandra Szwed.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić