aktualizacja 

Krzysztof Ziemiec po zwolnieniu z TVP pracuje w Irlandii. Co robią inne gwiazdy?

20

W sieci pojawiło się zdjęcie Krzysztofa Ziemca, byłego dziennikarza TVP, malującego ściany. Okazało się, że 56-latek po stracie stanowiska w Telewizji Polskiej znalazł pracę w Irlandii. Wiemy, co robią inne gwiazdy, które pożegnały się z TVP.

Krzysztof Ziemiec po zwolnieniu z TVP pracuje w Irlandii. Co robią inne gwiazdy?
Krzysztof Ziemiec po zwolnieniu z TVP pracuje w Irlandii. Co robią inne gwiazdy? (AKPA)

Krzysztof Ziemiec przez wiele lat był gwiazda TVP. Jednak w marcu oficjalnie zakończyła się jego współpraca z publicznym nadawcą. Dziennikarz obecnie przebywa w Irlandii, gdzie odnalazł go jeden z internautów.

A tymczasem z okolic Dublina takie obrazki... Ktoś rozpoznaje? - napisał jeden z użytkowników portalu X (dawniej Twitter) i dołączył zdjęcie, na którym Ziemiec maluje ściany.

Z prośbą o komentarz do Krzysztofa Ziemca zwrócił się portal "Wirtualne Media". - Przebywam obecnie w pracy. Wrócę po majówce. Jestem na robocie, efekty będą mam nadzieję pozytywne - przekazał dziennikarz portalowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maffashion i Michał Danilczuk mają romans?! Teraz już wszystko jasne
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co robią gwiazdy zwolnione z TVP?

Krzysztof Ziemiec to niejedyna gwiazda, która straciła pracę w TVP po wyborach w 2023 r. Jesteście ciekawi, co robią byli dziennikarze Telewizji Polskiej?

Otóż jak donosi "Plejada" Aleksander Sikora, który dołączył do śniadaniówki TVP w 2019 r., prowadzi właśnie zaawansowane rozmowy z Polsatem. "Na korytarzach mówi się, że ma dołączyć do ekipy śniadaniówki stacji kierowanej przez Edwarda Miszczaka" - pisze portal.

Z kolei Ida Nowakowska postanowiła realizować się poza granicami Polski. - Szczerze mówiąc, ja jestem zawsze w rozjazdach. Tyle ile mogłam, to tak naprawdę byłam. To prawda, że moje życie się teraz tak podzieliło bardziej na Amerykę - dużo czasu teraz będę spędzać w Los Angeles, w Waszyngtonie, również i w Paryżu, bo tam właśnie mam projekty, więc będę je realizować - ale oczywiście punktem zwrotnym wciąż jest Warszawa, Polska - tu też będę realizować różne rzeczy - powiedziała "Plejadzie".

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek utworzyli własny podcast pt. "Serio?". 41-letnią aktorkę nadal możemy też oglądać w "M jak miłość".

Początkowo - po rozstaniu z TVP - Anna Popek skupiła się na rozwijaniu swojego konta na Instagramie. Jednak od niedawna dołączyła do Telewizji Republika. Anna Popek jest prowadzącą program śniadaniowy "Wstajemy!".

Wydawało mi się, że w kwestii telewizji śniadaniowej wiem już wszystko i wszystko zrobiłam. Tutaj jednak, gdy mogę być też współtwórcą merytorycznym, bo z wydawcą razem wymyślamy tematy, sama zapraszam gości, bywam często zaskakiwana, ale to wywołuje kreatywność - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Danuta Holecka, która jak donosił Onet, przez pięć lat w TVP zarobiła cztery mln zł netto, od grudnia 2023 r. związana jest z  TV Republika. Jest jedną z prowadzących główne wydanie serwisu informacyjnego "Dzisiaj".

A co teraz porabia Tomasz Kammel? Po zwolnieniu widzowie TVP mogli jeszcze zobaczyć go w finałowym odcinku "The Voice Kids", który był emitowany na żywo. Jak pisze "Plejada", "choć plotkowano, że dziennikarz z pewnością dostanie pracę u konkurencji, na razie nic takiego się nie stało". Tomasz Kammel nie narzeka jednak na brak zajęć. Prowadzi m.in. warsztaty z prezentacji i wystąpień publicznych.

Izabella Krzan od 13 lutego br. prowadzi wspólnie z raperem Tede program w Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego. Zaraz po zwolnieniu ze śniadaniówki krążyć plotki o tym, że 29-latka pojawi się jako prowadząca w "Dzień Dobry TVN". Jednak te doniesienia nie miały nic wspólnego z prawdą.

Źródło: serwis X, o2.pl, Plejada, Fakt, Wirtualne Media

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić