oprac. Mateusz Kaluga| 

Kultowy serial "Klan" zagrożony?! Gwiazdy nie dostają pieniędzy

7

Już ponad 25 lat na ekranach telewizorów gości serial "Klan". Cieszy się on sporą popularnością, jednak najnowsze informacje brzmią niepokojąco. Gwiazdor wyjawił, że pojawiły się problemy z płatnościami za pracę.

Kultowy serial "Klan" zagrożony?! Gwiazdy nie dostają pieniędzy
Jacek Borkowski, aktor "Klanu" (AKPA, AKPA)

Od 1997 roku w TVP 1 możemy oglądać serial "Klan". To sprawia, że obecnie nosi status polskiej produkcji z najdłuższym stażem. Opowiada o losach rodziny Lubiczów. Pojawiły się jednak niepokojące informacje.

Portal Show News donosi o problemach z płatnościami. Informację ujawnił grający w serialu Jacek Borkowski, który wspomniał o problemach w TVP ze względu na zgłoszony stan upadłości. Sytuacja ma dotyczyć nie tylko aktorów, ale także osób odpowiadających za produkcję.

Jest problem z płatnościami. Ma się coś ruszyć, ale nie wiem kiedy. Produkcja serialu trwa, ale nadejdzie moment, w którym trzeba będzie coś postanowić. Tę sytuację szczególnie przeżywają pracownicy techniczni, produkcja, której nie widać na ekranie. Sytuacja jest trudna - mówi w rozmowie z portalem ShowNews.pl Jacek Borkowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anita Sokołowska o serialu "Przyjaciółki" i programie "Taniec z Gwiazdami"

Odcinki są produkowane

- Mała transza została wypłacona w lutym. Jestem zatrudniony przez zewnętrzną agencję, która ma kredyt obrotowy. Mimo tej sytuacji ludzie siedzą całymi dniami i ciężko pracują - dodał Jacek Borkowski w rozmowie z ShowNews. We wspomnianej rozmowie czytamy również, że odcinki wciąż są produkowane.

Jak wspomnieliśmy, serial emitowany jest od 1997 roku. Nagrano w tym czasie ponad 4200 odcinków. Na ekranach TVP1 można oglądać między innymi Tomasza Stockingera, Izabelę Trojanowską, Paulinę Holtz, czy Kaję Paschalską.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić