aktualizacja 

Majówka 57-letniego polityka i 22-latki. Zdjęcia w sieci

114

Jacek Protasiewicz bawi się podczas majówkowego wyjazdu. Zgodnie z zapowiedziami, były poseł i wicewojewoda zwiedza niemieckie Drezno. Z atrakcji miasta korzysta razem z narzeczoną, Darią Brzezicką. Zdjęcia trafiły do sieci.

Majówka 57-letniego polityka i 22-latki. Zdjęcia w sieci
Jacek Protasiewicz pokazał, jak bawi się w czasie majówki (AGENCJA WYBORCZA.PL, Twitter, TOMASZ PIETRZYK)

Protasiewicz i Brzezicka w pełni korzystają z życia. Para podróżuje po świecie, ciesząc się z wszelakich uciech i podziwiając m.in. wyjątkowe dzieła sztuki i architekturę, w których lubuje się polityk.

Były wojewoda już przed majówką zapowiadał, że tym razem planuje wyjechać do Drezna. Działacz Trzeciej Drogi zaplanował, że zabierze Darię Brzezicką do Galerii Drezdeńskiej.

Zakończył się remont pinakoteki i chcę pokazać mojej narzeczonej m.in. Madonnę Sykstyńską i inne dzieła. Ja już byłem tam wielokrotnie, bo mam blisko, około 250 kilometrów, ale warto ponowić tę wyprawę - mówił Protasiewicz w rozmowie z o2.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Protasiewicz o Schetynie. Użył złośliwego porównania

Jak zapowiedział, tak zrobił. Na opublikowanym przez Darię Brzezicką zdjęciu widać, że para trafiła do Drezna i w pełni korzysta z tamtejszych atrakcji.

Specjały na talerzu narzeczonej Protasiewicza

Narzeczeni raczą się lokalnymi specjałami. Na talerzu Brzezickiej wylądował m.in. Apffel Studel (austriacki odpowiednik szarlotki, bardzo popularny także w Niemczech). Z kolei Jacek Protasiewicz pobudza swoje kubki smakowe lodami z owocami i bitą śmietaną.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Były wicewojewoda postanowił udostępnić fotografię na swoim profilu i romantycznie ją skomentować.

Shön und lecker (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisał na Twitterze Protasiewicz, udostępniając zdjęcie swojej narzeczonej.

Politykowi Trzeciej Drogi chodziło o niemieckie powiedzenie "schön und lecker", które można przetłumaczyć jako "pyszne i piękne". Wygląda na to, że właśnie taka jest majówka pary.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić