Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradza czego się obawia. "Śni mi się to w nocy"

1

Już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego odcinka 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie zaprezentuje się m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka w jednym z najnowszych wywiadów zdradziła czego obawia się najbardziej. - To jest coś tak mi obcego... - wyznała.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradza czego się obawia. "Śni mi się to w nocy"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradza czego się obawia. "Śni mi się to w nocy" (Instagram, @ malgorzata_ok)

W niedziele, 3 marca, o godzinie 20.00 na antenę Polsatu powróci uwielbiany przez widzów "Taniec z gwiazdami".

Na parkiecie wystąpią: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Beata Olga Kowalska oraz Dagmara Kaźmierska.

Jedną z największych niespodzianek tej edycji jest bez wątpienia Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Dzieje się tak, gdyż aktorka od kilku lat regularnie odmawiała produkcji tanecznego show. Gwiazda w rozmowie z "Faktem" zdradziła jak idą przygotowania do pierwszego odcinka 14. edycji "Tańca z gwiazdami" oraz czego się obawia. Jednak wpierwszej kolejności wyjawiła, czy przymierzyła już wymarzoną suknię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel otwiera się na temat "Tańca z Gwiazdami". Tak na telefon z produkcji zareagował jej narzeczony!
Wymarzoną? Tego nie potwierdzę, dlatego, że mnie ta suknia zaskoczyła. Ja w ogóle nie myślałam niestety o tym, że to są poważne kostiumy. Miałam przymiarkę dwa dni temu i zobaczyłam piękną, wielką suknię z kamieniami, kryształami, piórami. To jest coś tak mi obcego - powiedziała.

- Ja jestem raczej typem osoby, która na co dzień ubiera się w sportowe rzeczy i ta suknia to jest coś, co mnie zadziwia, zaskakuje i tak naprawdę nie wiem, jak się w tym odnajdę. Ja bym chciała spróbować [zatańczyć - przyp. red] w takiej sukni. Nawet przyniosłam spódnicę, żeby spróbować tańczyć w długiej spódnicy. Mam wrażenie, że inaczej się rozkłada wtedy ciężar. I boję się, że ta sukienka mnie przytłoczy. Mnie jest bardzo dobrze i wygodnie i wspaniale mi się tańczy tego walca w dresie, w koszulce, w normalnym ubraniu. Natomiast ta suknia jest dla mnie obcym ciałem i tego nie ukrywam - dodała.

Kamil Gwara, taneczny partner aktorki, uspokaja gwiazdę i zapewnia, że przećwiczą taniec również w sukience. - Zgadzam się. W pełni rozumiem obawy, bo też widzę Małgosię codziennie na treningach i wiem, jak się ubiera, jaką ma stylówkę. Jest to też aspekt, nad którym trzeba popracować, przyzwyczaić się. Oczywiście, że są takie podprogowe myśli. A czy nie zdepczę jej butami? - mówił.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: śni mi się to w nocy

Jest jedna rzecz, która nie daje spokoju Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej. - Cały czas o tym myślę. Ja mam tam takie figury z nogą i już po prostu mi się śni w nocy, że obcas mi się w tej sukni gdzieś zaplątał, przyczepił. Nie jesteśmy w stanie iść dalej i co wtedy? Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji. Bo tam jest takie tempo, że nie ma czasu na to, żeby sobie coś odkleić. Po prostu trzeba jechać dalej - tłumaczy w rozmowie z "Faktem".

I w tym przypadku Kamil Gwara wykazał się ogromnym spokojem. - Zdaję sobie sprawę, że mogą być takie myśli, ale na pewno ekipa kostiumografów nie pozwoli na to, żeby Małgosia miała za długą suknię, a my zrobimy próby w tych strojach, żeby to poczuć - podkreślił tancerz.

Ponownie zapewnił też, że aktorek z pewnością odnajdzie się w występowaniu w sukniach. - Ubierzesz i od razu. To jest trochę jak w takim męskim garniturze. Jak facet ubiera dobrze skrojony garnitur, to od razu czuje się jak Iron Man - powiedział instruktor.

Będę czuła się jak księżniczka? Nie. Jak królowa! - odpowiada ze śmiechem Małgorzata Ostrowska-Królikowska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić