"Mam dosyć!". Brat nagle wypalił do Andrzeja z Plutycz

8

Na YouTube pojawił się nowy materiał, którego bohaterami są Andrzej i Jarosław Onopiukowie. W trakcie tego nagrania jeden z nich ujawnił, co bardzo mu przeszkadza. Wypalił bez ogródek!

"Mam dosyć!". Brat nagle wypalił do Andrzeja z Plutycz
Brat Andrzeja z Plutycz ujawnił, co bardzo mu przeszkadza (YouTube)

Andrzej z Plutycz jest jednym z najpopularniejszych rolników w Polsce. Ogromną rozpoznawalność przyniósł mu program "Rolnicy. Podlasie", który jest emitowany na antenie kanału Fokus TV.

Rolnik nie ukrywa, że pojawianie się w telewizji wpłynęło na jego życie. - Przez sześć lat bardzo dużo się pozmieniało. Zarówno na podwórku, jak i w domu - powiedział podczas materiału opublikowanego na YouTube. Wówczas momentalnie upust emocjom dał jego brat Jarosław.

W końcu! - powiedział zdecydowanym tonem. - Mam nadzieję, że jeszcze to błoto usuniesz (...). Tego błota już trochę mam dosyć! - dodawał Jarek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Mucha o programie "Drag me out", społeczności LGBT i fanach "M jak Miłość"

Później dodawał, że ma nadzieję, że w tym roku Andrzej pozbędzie się błota. Reakcji na te słowa jednak się nie doczekał. Rolnik zachowywał się tak, jakby zupełnie nie słyszał uwag brata. Panowie spotkali się przy stole bilardowym i z wielką ochotą wspominali dawne czasy.

Tam narodziła się historia rolników z Plutycz

Przy tej okazji stało się jasne, w jakich okolicznościach Onopiukowie trafili do produkcji Fokus TV. Historia narodziła się w karczmie "Koszarka" w Ploskach, która mieści się przy drodze krajowej nr 19. Właśnie tam przed pięcioma laty kierownik produkcji wypatrzyła Andrzeja i zaproponowała mu udział w programie.

Z bratem pracowaliśmy u kierownika baru, wycinaliśmy las. Kierowniczka z TV przyjechała tam na obiad, podobnie jak my. Jakoś się zapoznaliśmy, zaczęliśmy żartować, powiedzieliśmy, że już kiedyś wystąpiliśmy w programie "Dżentelmeni i wieśniaki" i od słowa do słowa, po tygodniu zaczęliśmy już nagrywać rolników - ujawnił Andrzej.
Zobacz także: Podczas gry w bilard Andrzej z Jarkiem zdradzili ciekawe informacje o swoim udziale w tv Koszarka
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić