Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 

Mann już tak nie wygląda. Nie chce zdradzić, jak tego dokonał

208

Talent artystyczny, charyzma oraz zaangażowanie w działalność społeczną i charytatywną sprawiają, że Wojciech Mann jest jedną z najbardziej lubianych i szanowanych osobowości polskiej publiczności. Popularny prezenter opowiedział teraz o swojej metamorfozie. Mann zrzucił bowiem aż 30 kg!

Mann już tak nie wygląda. Nie chce zdradzić, jak tego dokonał
Mann już tak nie wygląda (AKPA, AKPA)

Wojciech Mann to niezwykle barwna postać. Polski aktor, komik, prezenter telewizyjny, oraz osobowość medialna. Zyskał ogromną popularność głównie dzięki swojemu niepowtarzalnemu poczuciu humoru oraz charyzmie w programach telewizyjnych ("Za chwilę dalszy ciąg programu", "Szansa na sukces") oraz w rozmaitych audycjach w radiowej Trójce.

Gdy w 2020 roku Mann odszedł z państwowej rozgłośni, po miesiącu wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z byłej redakcji założył nowy projekt - Radio Nowy Świat. Teraz, pomimo zmiany władzy popularny prezenter nie kwapi się do powrotu na stare śmieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cleo wchodzi w nową branżę. Oto, co będzie robić

Gdy w 2020 roku Mann zaczął częściej udzielać się w mediach społecznościowych, jego fani zauważyli, że prezenter, u którego charakterystycznym znakiem poza wyjątkowym głosem, była postura, mocno schudł. W ubiegłym roku wziął udział w reklamie jednego popularnych portali aukcyjnych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wojciech Mann przyznał w rozmowie z "Faktem", że teraz czuje się świetnie i stracił na wadze przynajmniej 30 kg. Prezenter unika szczegółów swojego sukcesu, ironizując to rezultatem czekania na wynik wyborów 15 października:

Zeszczuplałem ze zmartwień, kto wygra wybory 15 października. Dużo straciłem na wadze, bo osiem lat na to czekałem. Systematycznie chudłem z tych nerwów. W końcu się doczekałem i teraz stabilizuję wagę. Nic nie powiem, jak mi się to udało, czy mniej jem, czy prowadzę jakąś dietę, czy ćwiczę, bo zaraz ktoś powie, że mam na to jakąś receptę. A ja nie mam recepty, to jest mój indywidualny wyczyn. Zapiszę to po prostu sile woli – powiedział Wojciech Mann w rozmowie z "Faktem".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić