Marcinkiewicz wziął ślub? Tajemniczy wpis w mediach społecznościowych

42

Kazimierz Marcinkiewicz tworzy szczęśliwy związek z tajemniczą bizneswoman Martyną. W ostatnim czasie para coraz częściej wspomina o ślubie. Teraz na profilu byłego premiera pojawił się zagadkowy wpis mogący sugerować, że zakochani są już po ślubie.

Marcinkiewicz wziął ślub? Tajemniczy wpis w mediach społecznościowych
Marcinkiewicz jest już po ślubie? (AKPA)

Kazimierz Marcinkiewicz chętnie dzieli się fragmentami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. To z nich wiemy, że były premier jest szczęśliwie zakochany i tworzy związek z tajemniczą Martyną, o której z dnia na dzień dowiadujemy się coraz więcej.

Pewien czas temu, Marcinkiewicz poinformował, że w niedługim czasie zamierzają z Martyną wziąć ślub. W lutym bizneswoman pochwaliła się, że ma już na tę okoliczność kupioną sukienkę, a nawet opisała, jak kreacja wygląda.

Para wspomniała jednak, iż informacją o tym, że powiedzieli sobie sakramentalne tak, podzielą się z internautami "dużo później". Czy coś się w tej kwestii zmieniło?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tłit - Kazimierz Marcinkiewicz

10 marca Kazimierz Marcinkiewicz udostępnił post Martyny, w którym partnerka złożyła mu życzenia z okazji Dnia Mężczyzny. - Najlepszego mężczyźni. Najwyższa moc... Miłość... Pomyślność i piękno, niech będą z wami panowie. Mężczyźni to zdecydowanie najlepszy wynalazek bogów" - napisała w poście wybranka serca Marcinkiewicza.

W poście widzimy dwa zdjęcia. Na pierwszym Martyna zalotnie uśmiecha się do obiektywu, a na drugim polityk pozuje z cygarem. Wśród licznych komentarzy od internautów padło pytanie o to, "kiedy ślub".

Skąd ta pewność, że już nie jest po ślubie, szanowna pani - napisała ukochana Marcinkiewicza, co tylko jeszcze bardziej podgrzało emocje użytkowników sieci.

Niestety, para nie zdradziła żadnych szczegółów, więc na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze wieści od zakochanych.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić