Maserak o Roksanie Węgiel. "Nie da się ukryć"

25

W walce o kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami" zostały już tylko 4 pary. Wśród nich między innymi Roksana Węgiel i Michał Kassin. Jak poczynania 19-letniej piosenkarki ocenia Rafał Maserak, jeden z jurorów tej edycji show?

Maserak o Roksanie Węgiel. "Nie da się ukryć"
Maserak o występach Roxie w "Tańcu w gwiazdami". Nie pozostawia wątpliwości (AKPA, Jacek Kurnikowski)

14. edycja "Tańca z gwiazdami" okazał się prawdziwym hitem. To wszystko dzięki naprawdę na wysokiemu poziomowi, co podkreślają sami jurorzy.

Do walki o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną stanęło 12 par: Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Maffashion i Michał Danilczuk, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Maciej Musiał i Daria Syta, oraz Roksana Węgiel i Michał Kassin. Z programem do tej pory pożegnało się osiem gwiazd.

Rafał Maserak o Roksanie Węgiel

Do półfinału "Tańca z gwiazdami" przygotowuję się między innymi Roksana Węgiel. W związku z tym "Super Express zapytał Rafała Maseraka, jednego z jurorów tej edycji i weterana "Tańca z gwiazdami" -  występował w 24 edycjach show -  o popisy piosenkarki. Czy jego zdaniem mogłaby rzucić śpiewanie i zająć się zawodowo tańcem?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami" z Kevinem! Michał Kassin zdradza, jaki za "kulisami" jest mąż (?) gwiazdy

- No tak! (śmiech). Nie da się ukryć - ma bardzo duży talent i możliwości. Widać, że jest niesłychanie muzykalna, jest to też oczywiste, bo na co dzień zajmuje się muzyką. Ma obycie sceniczne, co widać od razu w każdym tańcu. Świadomość ruchu do kamery, uśmiechu... zna z doświadczenia. Nie zapominajmy też, że już wygrała jeden program taneczny ("Dance Dance Dance" - przyp. red.) - powiedział Rafał Maserak.

Rzeczywiście, Roksana Węgiel razem ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak wygrały trzecią edycją tanecznego show TVP. Była ona emitowana wiosną 2021 roku. W każdym odcinku pary pokazywały na scenie wspólną choreografię inspirowaną jakimś teledyskiem muzycznym.

Kevin Mglej o swoim występie w "Tańcu z gwiazdami": to był dla mnie ogromny stres

W niedzielnym (21 kwietnia) odcinku "Tańca z gwiazdami", gwiazdy zatańczyły ze swoimi bliskimi. Na swojego partnera Roksana Węgiel wybrała męża, Kevina Mgleja. Razem z Michałem Kassinem zatańczyli ogniste tango.

To był dla mnie ogromny stres. Cały dzień myślałem, że nie, że spoko, wystąpię, nic takiego się nie wydarzy. Wydawało mi się to łatwe. A okazuje się, że nie jest to w ogóle łatwe. Na chwilę przed wejściem zmiękły mi nogi, zapytałem Roxie, co się robi w takich sytuacjach, a ona mi powiedziała, żebym poskakał na piętach i uderzał w nogi - powiedział mąż Roksany Węgiel w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

- Nie byliśmy razem przed rozpoczęciem tańca, bo ona z Michałem wchodziła z innej strony, więc była chwila walki z myślami - dodał.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić