Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Mega impreza". Rutkowski balował ze znanym lekarzem

3

Ostatnio Krzysztof Rutkowski pojawił się na evencie Plejady. Po wszystkim gwiazdor wespół z żoną Mają i Krzysztofem Gojdziem urządzili sobie własne after party. Wiadomo, że celebryci balowali prawie do trzeciej w nocy - donosi "Super Express".

"Mega impreza". Rutkowski balował ze znanym lekarzem
"Mega impreza". Rutkowski balował ze znanym lekarzem (AKPA, Lukasz Telus)

Gdy Krzysztof Rutkowski i Krzysztof Gojdź spotkali się przy jednym stole, działo się naprawdę sporo. Toastom nie było końca, a w ruch poszło między innymi zimne piwo.

Była mega impreza. Wznosiliśmy toasty za szczęście i nasze kolejne sukcesy, ponieważ spotkali się przy jednym stole ludzie sukcesu, którzy nie siedzą w miejscu, ale myślą o przyszłości i kolejnych biznesach - powiedział Krzysztof Rutkowski w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Alarm na Gran Canarii. Po tym nagraniu zamknięto plaże

Tabloid relacjonuje, że Rutkowski miał do obgadania wiele tematów ze swoim towarzyszem. Detektyw wrócił do hotelu ze swoją małżonką dopiero o godzinie... 3 w nocy!

Krzysztof Rutkowski już wie, jak spędzi wakacje

Okazuje się, że Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski i Krzysztof Gojdź mają wspólne plany na wakacje. Znana para zamierza odwiedzić znanego lekarza w Hollywood.

Poznaliśmy się z Krzysztofem dawno temu, a teraz nadarzyła się okazja, by trochę pogadać i odnowić naszą przyjaźń. Ustaliliśmy, że jak będziemy lecieć do Hollywood, to na pewno Krzysztofa odwiedzimy, ponieważ nas zaprosił - podsumował Rutkowski.

Niedawno o Rutkowskich zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą tego, że znana para odnowiła przysięgę małżeńską, a poza tym do komunii poszedł ich syn Krzysztof junior. W obliczu tych wydarzeń zorganizowano bardzo huczne przyjęcie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić