Jakub Artych
Jakub Artych| 

Miszczak napisał do Olejnik. "Potrzebuje wsparcia i ciszy"

0

Edward Miszczak przed kilkanaście lat współpracował z Moniką Olejnik w telewizji TVN. Kilka dni temu znana dziennikarka poinformowała o tym, że zmaga się z nowotworem. Po publicznym ogłoszeniu choroby została zasypana wiadomości. Jedna z nich była właśnie od Edwarda Miszczaka.

Miszczak napisał do Olejnik. "Potrzebuje wsparcia i ciszy"
. (AKPA)

Kilka dni temu dziennikarka Monika Olejnik poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że zmaga się z nowotworem piersi. 67-latka jest po operacji i co najważniejsze, czuje się dobrze.

Pod postem Moniki pojawiło się wiele ciepłych słów, m.in. od Aleksandry Kwaśniewskiej, Kayah, Natalii Kukulskiej czy Anji Rubik.

Teraz do tego grona dołączył Edward Miszczak, który przez wiele lat współpracował z Moniką Olejnik i zawsze pozytywnie wypowiadał się o jej profesjonalizmie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wyrwał portfel seniorowi. Bezczelna kradzież nagrana
Nic nie mogę powiedzieć. Wysłałem jej życzenia powrotu do zdrowia… Ona jest w takim momencie, że potrzebuje wsparcia, ale też potrzebuje ciszy. Ja myślę, że będzie wszystko dobrze i tego jej życzę - tłumaczył "Super Expressowi" Miszczak.

Czołowa dziennikarka w kraju

Monika Olejnik to jedna z najlepszych dziennikarek w naszym kraju. Znana jest przede wszystkim z programu "Kropka nad i", który prowadzi na antenie TVN24. Ponadto pisze felietony dla "Wyborczej".

Gdy Olejnik poinformowała o swojej chorobie, do wpisu dołączyła wówczas ważny apel do wszystkich Polaków.

Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was proszę Kochani badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie proszę aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu mogą uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy, co jeszcze warto przebadać! - napisała Olejnik.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić