aktualizacja 

Nie dają jej spokoju. Żona posła PiS rozżalona

3

O Mariannie Schreiber wciąż jest głośno. Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości niedawno wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN, po którym, według celebrytki, zaczęły się na nią ataki. Kto za nimi stoi?

Nie dają jej spokoju. Żona posła PiS rozżalona
Schreiber narzeka na polityczne ataki. "Czy ja coś komuś zrobiłam" (Instagram)

O Mariannie Schreiber głośno jest teraz za sprawą jej rozstania mężem Łukaszem Schreiberem. To znany polityk Prawa i Sprawiedliwości, ubiegający się o urząd prezydenta Bydgoszczy, który w rozmowie z lokalnym portalem metropoliabydgoska.pl poinformował o separacji.

We wtorek, 12 marca, Marianna Schreiber była gościem Kuby Wojewódzkiego. Rozmowa z dziennikarzem TVN dotyczyła wielu tematów, w tym również tych związanych z jej głośnym rozstaniem z mężem.

Zawsze chciałam dla swojego dziecka tego, czego ja nie miałam. Nie miałam pełnej rodziny. (...) I okazuje się, że po prostu ta polityka, w którą sama się chciałam zaangażować, jest tak brudna. To ona tak naprawdę doprowadziła do tego, w jakim miejscu jestem teraz. Że nie mam tej rodziny - wyznała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 12.03, godzina 11:50

Marianna Schreiber przekonuje, że po występie u Kuby Wojewódzkiego pojawiły się ataki na jej osobę. - Mam tu na myśli ataki osób związanych także z polityką. Czy ja coś komuś zrobiłam, że tam wystąpiłam? - rozpoczęła wpis celebrytka.

O życiu Marianny Schreiber dzieje się bardzo dużo. Dołączenie do organizacji Clout MMA, pierwsza walka w oktagonie, rozstanie z mężem, konflikt z Laluną czy ostatnio brak walki z Gohą Magical, którą zamknęła policja. Wszystkie problemy sprawiły, że celebrytka musiała wyjechać do Tajlandii, aby naładować baterie i wyczyścić głowę.

Jestem w Tajlandii. Chcę odpocząć, ale wciąż wiadomości: "Marianna, widziałaś?", "Marianna, czytałaś?". Chciałabym żeby to mnie jakoś ominęło. Żeby tego nie było… ale to chyba nieodłączna część mojego jestestwa. Niestety. Szkoda tylko, że wiele z tych osób zapomina o tym, że jestem tylko kobietą, matką i nie jestem ze stali - dodaje zrozpaczona.

Internauci radzą Schreiber

Internauci sugerują Schreiber, że sama jest sobie winna, gdyż powinna na wakacjach wyłączyć telefon i odciąć się od świata. Ona tym czasem regularnie dodaje posty w mediach społecznościowych.

Wyłącz telefon po prostu... Nie jest to trudne - napisała jedna z osób. -Marianko, najlepiej, jakbyś na czas wakacji wyłączyła komórkę na tryb samolotowy. Ciesz się pobytem w Tajlandii - dodała kolejna osoba.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić