Nie zostawił suchej nitki na Stanowskim i Mazurku. "Jak fleje"

5

Elitarny Łobuz, czyli Tomasz Roy-Szabelewski, ocenił stylizacje Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka podczas wywiadu z Andrzejem Dudą. Nie zostawił na nich suchej nitki. – Wyglądaliście, jakbyście przyszli do Pałacu zainstalować klimatyzację – ocenił influencer.

Nie zostawił suchej nitki na Stanowskim i Mazurku. "Jak fleje"
Elitarny Łobuz ocenił stylizacje dziennikarzy (Elitarny Łobuz, TikTok)

Na początku nagrania zamieszczonego na TikToku przez Elitarnego Łobuza, pada krótkie pytanie: – Misiu pluszowy, jak ty się ubrałeś do prezydenta? – W tym przypadku "misie pluszowe" to Krzysztof Stanowski i Robert Mazurek.

W ubiegłym tygodniu dziennikarze przeprowadzili wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą. Sama rozmowa zebrała mieszane recenzje, ale jeśli chodzi o stylizacje dziennikarzy... trudno znaleźć kogoś, kto je pochwali.

Stanowski, idąc na spotkanie z prezydentem Polski, wybrał biały T-shirt, sweter z zamkiem i ciemne spodnie. Mazurek, dla kontrastu, zaprezentował się w odważnej, pstrokatej koszuli, która może przywodzić na myśl wakacje w tropikach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Spytali Polaków o powołanie kobiet do wojska. "Bez sensu"

Tomasz Roy-Szabelewski, znany w sieci jako Elitarny Łobuz, nie miał litości, oceniając stylizacje Stanowskiego i Mazurka. – Ja rozumiem dziennikarską koncepcję wywiadu "na luzie" [...] tylko to nie tak się robi – podkreślił influencer.

Przecież wy wyglądaliście, jakbyście przyszli do pałacu zainstalować klimatyzację. Kiedy okazja jest choćby trochę odświętna, to zawsze należy założyć koszulę z kołnierzykiem. To jest ABC dobrego wychowania – zaznaczył.

"Jak fleje"

– Ja rozumiem, że wasz ubiór był wcześniej uzgodniony z Kancelarią Prezydenta, ale z pewnością Kancelaria nie powiedziała: "panowie, mamy pomysł – ubierzcie się jak fleje!" – zadrwił tiktoker.

Jak przerośnięte trzeba mieć ego, aby się tak zachować w obliczu majestatu prezydenta RP? [...] Pałac Prezydencki nie jest miejscem na kozakowanie. Swój narcyzm należy schować do kieszeni, zanim się przekroczy jego próg – ocenił Roy-Szabelewski.

– Ja rozumiem, że w przypadku akurat tej prezydentury trudno jest zachować jakąkolwiek powagę, ale jednak cały naród się stara i robi dobrą minę do złej gry przy spotkaniach bezpośrednich z Andrzejem Dudą, okazuje cześć należytą pełnionemu przez niego urzędowi prezydenta RP. Bo Duda przeminie, ale urząd pozostanie – skwitował influencer.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Przypomnijmy: Elitarny Łobuz pochodzi z zamożnej warszawskiej rodziny. Przez 20 lat mieszkał za granicą i pracował jako projektant wnętrz. Karierę influencera rozpoczął w 2023 r. Od tej pory uczy dobrych manier i punktuje wpadki znanych osób.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić