Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 

"Odwiedziłem stare kąty". Rutkowski bryluje na korytarzach Sejmu

7

Metamorfoza Krzysztofa Rutkowskiego wciąż wzbudza skrajne emocje. Dziś na swoim Instagramie najpopularniejszy polski detektyw bez licencji dumnie brylował w studiu Elżbiety Jaworowicz oraz na korytarzach Sejmu. Nie umknęło to uwadze internautów.

"Odwiedziłem stare kąty". Rutkowski bryluje na korytarzach Sejmu
"Odwiedziłem stare kąty". Rutkowski bryluje na korytarzach Sejmu (Instagram, Krzysztof Rutkowski)

Krzysztof Rutkowski przez wiele lat pracował w policji, zajmując się różnymi sprawami kryminalnymi oraz zaginięciami osób. Po opuszczeniu służby założył własną agencję detektywistyczną i zyskał popularność dzięki udziałowi w licznych programach telewizyjnych, w których prezentował swoje umiejętności.

Jego działalność wzbudza kontrowersje, a niektórzy krytykują go za nadmierne eksponowanie się w mediach oraz podejście do niektórych spraw. Mimo to Rutkowski pozostaje jedną z ciekawszych i najbardziej kolorowych postaci w polskim świecie celebrytów oraz kryminalistyki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obornik kontra armatki wodne. Chaos w Brukseli przed budynkiem UE

Dziś Krzysztof Rutkowski udał się do TVP, aby wziąć udział w programie Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera". Na Instagramie zamieścił relację ze studia przy ul. Woronicza 17, w której pozdrowił swoich widzów.

Po wizycie w telewizji detektyw udał się do Sejmu w towarzystwie redaktora Roberta Rewińskiego. Przypomnijmy, że Rutkowski był posłem na Sejm IV kadencji z ramienia Samoobrony RP.

Odwiedziłem swoje stare kąty - mówił z uśmiechem na twarzy Krzysztof Rutkowski
Trwa ładowanie wpisu:instagram

W komentarzach rozgorzała dyskusja na temat ekscentryzmu w ubiorze. Niektórzy porównywali Rutkowskiego do innych osób oraz postaci fikcyjnych, jak np. Johnny Rambo czy Bart Simson, podczas gdy znaleźli się tacy, co komplementowali nowy styl celebryty.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić