Ogromne zmiany u Rafała Bryndala. Nie robi tego od 8 lat

1

Rafał Bryndal w trakcie rozmowy z Plejadą bardzo mocno się otworzył. Dziennikarz postanowił ujawnić, jak w ostatnich latach zmieniło się jego życie. Ze słów Bryndala jasno wynika, że zadziało się naprawdę sporo.

Ogromne zmiany u Rafała Bryndala. Nie robi tego od 8 lat
Rafał Bryndal (Licencjodawca, AKPA)

Rafała Bryndala chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. To polski satyryk, autor tekstów piosenek, dziennikarz, ale i twórca zespołów kabaretowych, sztuk teatralnych czy też scenariuszy sitcomów.

Sporą popularność zagwarantowała mu działalność w Radiu ZET. Z pewnością wiele osób doskonale zna jego głos. Teraz można natomiast dowiedzieć się nieco więcej na temat jego życia prywatnego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hit wśród zimowych atrakcji w Europie. Odwiedziliśmy labirynt w Zakopanem

Wszystko za sprawą wywiadu, którego udzielił Plejadzie. 64-latek mówił choćby o kryzysie wieku średniego.

Co chwilę dopadają mnie jakieś kryzysy. Szczerze przyznam, że kryzys wieku średniego przeżyłem dość późno. Ale też późno poczułem się dorosły. Do dziś trudno uwierzyć mi w to, ile mam lat. Czuję się znaczniej młodziej, niż wskazywałaby na to moja metryka. Myślę, że daleko mi do dziadersa. Jednak z pewnością stałem się bardziej refleksyjny. Co nie oznacza, że opuściło mnie poczucie humoru - zaznaczył Rafał Bryndal.

Podkreślił też, w ostatnim czasie w jego życiu wiele się zmieniło. Dziennikarz wskazał na dwie najważniejsze modyfikacje, które niewątpliwie mają na niego duży wpływ.

Od ośmiu lat nie piję alkoholu, jestem spokojniejszy i nie uczestniczę w życiu towarzyskim tak intensywnie, jak dawniej. Zakochałem się i przeżywam wiele pięknych chwil z moją dziewczyną. A do tego mam swoje pasje, które napędzają mnie do działania i utrzymują w dobrym samopoczuciu - spostrzegł.

Rafał Bryndal odstawił alkohol. Oto powód

A dlaczego odstawił alkohol? Również na to pytanie odpowiedział w trakcie wywiadu dla Plejady.

Głównie dla zdrowia. To ostatnio dość powszechne wśród moich kolegów. W pewnym momencie poczułem, że chyba wypiłem już w życiu za dużo i najwyższy czas z tym skończyć - podsumował Rafał Bryndal.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić