Oto największa miłość Magdy Gessler. Gwiazda powiedziała to wprost

0

Magda Gessler niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Z okazji walentynek zdecydowała się na wyjątkowe wyznanie. Otwarcie powiedziała o tym, kto jest jej największą miłością. - Kocham moje wnuki do szaleństwa - podkreśliła w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Oto największa miłość Magdy Gessler. Gwiazda powiedziała to wprost
Magda Gessler (Licencjodawca, AKPA)

Magda Gessler ma dwóję dzieci: Larę Gessler i Tadeusza Muellera. Mają oni już własne rodziny. Córka gwiazdy TVN doczekała się dwóch pociech, a syn ma jedno dziecko.

Magda nie ukrywa, że wręcz ubóstwia swoje wnuki. - Jestem absolutnie zakręcona na punkcie moich wnuków - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Każdy z nich jest inny, każdy ma coś wyjątkowego. Nena jest roztańczona, wesoła i odważna. Ma mój temperament! Benio to mały kucharz i odkrywca, a Antoś ma oczy mędrca… - dodała po chwili.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mateusz Banasiuk wspomina "Płynące wieżowce". "Po tej roli ciągle dostawałem propozycje, by dalej grać geja"

Magda Gessler: Odmienili mój świat

Gessler zaznaczyła także, iż wnuki bardzo mocno wpłynęły na jej życie.

To moje trzy serca i wielki skarb, na który czekałam. Odmienili mój świat, sposób patrzenia na życie! Dzięki nim moje życie nabrało innego sensu. Kocham moje wnuki do szaleństwa! To moje wieczne walentynki! - podsumowała.

Lara Gessler niejednokrotnie mówiła już o tym, jaką babcią jest Magda. - To nie jest babcia w klasycznym sensie. To jest pracująca kobieta i ani ja, ani Tadeusz nie wymagamy tego, żeby ona nagle zaczęła dziergać na drutach i siedziała w bujanym fotelu. Ona jest tak fantastyczną, inspirującą babcią właśnie przez to, że taka nie jest - tłumaczyła, cytowana przez "SE".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić