Piękna Angelika błyszczy w sieci. Wkrótce ślub ze znanym politykiem!

4

Angelika Lipa to niewątpliwie bardzo atrakcyjna kobieta. Już niebawem zjawiskowa modelka stanie na ślubnym kobiercu. Jej mężem będzie jeden z najpopularniejszych polskich polityków, co zapowiada "Super Express".

Piękna Angelika błyszczy w sieci. Wkrótce ślub ze znanym politykiem!
Angelika Lipa (Instagram)

Angelika Lipa ma 28 lat. Trzeba przyznać, że jest absolutnie zjawiskową modelką. Nieprzeciętna uroda i doskonała sylwetka sprawił, że odniosła wielki sukces - już w wieku 17 lat wygrała światowy konkurs dla modelek "The look of the year 2012" na Sycylii. Podczas tych zmagań pokonała aż 70 modelek z różnych zakątków świata!

Lipa od jakiegoś czasu jest zakochana w polskim polityku. Chodzi o byłego wiceministra aktywów państwowych Jana Kanthaka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Weszli do dawnej pieczarkarni w Wielkopolsce. Potężna skala odkrycia

Już niebawem Lipa zostanie żoną polityka! "Super Express" przypomina, że para zaręczyła się w 2023 roku. Angelika otrzymała wówczas absolutnie zniewalający pierścionek.

Trzeba przyznać, że jej ukochany naprawdę się postarał - na zaręczynowym pierścionku pojawił się prostokątny niebieski kamień otoczony nieco mniejszymi - białymi.

Tak, jesteśmy zaręczeni. Zakochałem się nie tylko w Lubelszczyźnie, ale także na Lubelszczyźnie - mówił Kanthak w czerwu 2023 roku (cyt. "SE").

Jan Kanthak po wieczorze kawalerskim

Wszystko wskazuje na to, że ślub Angeliki Lipy i Jana Kanthaka zbliża się coraz większymi krokami! Polityk ujawnił na platformie X, że w piątek (10 maja) miał wieczór kawalerski. Kto wie, może para powie sobie sakramentalne "tak" już w te wakacje - dokładny termin uroczystości na razie nie wyciekł do mediów.

Poniżej można zobaczyć, jak wygląda Angelika Lipa, która wręcz błyszczy w sieci!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić