Karol Wiak| 

Pierwszy "Taniec z Gwiazdami" od wybuchu afery z Dagmarą Kaźmierską. Jak zareagowali?

1

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł wiele emocji. Fani czekali na to, czy Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wspomną o aferze z Dagmarą Kaźmierską. Prowadzący nawet się na ten temat nie zająknęli.

Pierwszy "Taniec z Gwiazdami" od wybuchu afery z Dagmarą Kaźmierską. Jak zareagowali?
Krzysztof Ibisz nie wspomniał słowem o Dagmarze Kaźmierskiej (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej wciąż jest na ustach opinii publicznej. Informacje na temat Kaźmierskiej wyszły na jaw 25 kwietnia, kiedy to portal Goniec.pl opublikował artykuł pt. "Jak gwiazda Polsatu kazała zgwałcić Marysię. Mroczne tajemnice Królowej Życia". Opisano brutalne działania Kaźmierskiej, kiedy zarządzała agencją towarzyską w Szalejowie.

W odpowiedzi na te kontrowersje Polsat podjął zdecydowane kroki. Z ramówki stacji usunięto powtórki programu "Dagmara szuka męża", a cały sezon show został wycofany również z platformy Polsat Box Go.

Z nieoficjalnych źródeł, do których dotarł "Fakt", wynika, że Dagmara Kaźmierska została wykluczona z udziału w finale "Tańca z Gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Wiedzieli, że to koniec ich przygody z show? Mówią o Kaźmierskiej

"Taniec z Gwiazdami". Afera z Dagmarą Kaźmierską przemilczana

W najnowszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna nie poruszyli tematu Dagmary Kaźmierskiej. Program rozpoczął się od zwyczajowego powitania:

Dobry wieczór Polsko! — przywitał się Ibisz, zwracając się następnie z komplementami w stronę Sykut-Jeżyny: — Proszę o brawa dla mojej pięknej współprowadzącej!

Kontynuując, Ibisz zapowiedział, że wieczór będzie należał do rytmów latino, a następnie do "klasyki w najlepszym wydaniu". Do końca programu o Kaźmierskiej nie wspomniano ani słowem, nie było też żadnych, delikatnych choćby aluzji do "Królowej życia".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić