Kacper Kulpicki| 

Płacą za udział w "Sanatorium miłości". Padła konkretna kwota

3

Udział w "Sanatorium miłości" jest niewątpliwą przygodą, ale też okazją do dodatkowego zarobku. Ile wynosi honorarium za udział w randkowym show TVP? Maria Oleksiewicz z 6. sezonu podała konkretną kwotę.

Płacą za udział w "Sanatorium miłości". Padła konkretna kwota
Ile za odcinek dostają uczestnicy "Sanatorium miłości"? (Facebook, Maria Oleksiewicz)

Nie każdy może dostać się do "Sanatorium miłości". Wcześniej producent przeprowadza specjalny casting, w ramach którego wyłania kilku szczęśliwców. Ci, którzy znajdą się w tym gronie, mogą liczyć na różne korzyści.

To nie tylko turnus w uzdrowisku, ale także wszelkie inne koszta związane z pobytem. Kuracjusz nie musi wydawać ani złotówki, a TVP opłaca pełne wyżywienie, zakwaterowanie, zabiegi i wiele innych dodatkowych atrakcji.

To wcale nie znaczy, że żądni miłości bohaterowie wychodzą z programu tylko z nowymi znajomościami. Na ich koncie czeka też wynagrodzenie za udział w telewizyjnym show. Ile dokładnie wynosi?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o swoim biznesie. Miała rzucane kłody pod nogi?

Ile płacą w "Sanatorium miłości"? "Dostaliśmy minimum"

Maria Oleksiewicz z 6. edycji "Sanatorium miłości" konkretnie podeszła do kwestii zarobków. Wprost oznajmiła, że wypłacane przez TVP apanaże nie należą do najwyższych, a są raczej symboliczne.

Tak jak poprzedni uczestnicy dostawali, tak i my dostajemy. Myśmy dostali pieniądze mniej więcej jak emerytury nasze wyglądają. A że emerytury nie są duże, to dostaliśmy minimum takiej emerytury - zdradziła podczas rozmowy z Radiem ZET.

Gwiazdy miłosnego formatu mogły więc liczyć na kwotę 1620 złotych i 55 groszy netto (kwota najniższego świadczenia emerytalnego). Maria Oleksiewicz zastrzegła jednak, że gratyfikacja jest dla niej wystarczająca. Zdaje sobie sprawę, że na organizatorach ciążą także inne koszta.

Pobyt w sanatorium to też są koszty. To jest jedzenie, to jest wożenie nas, uciechy, które nam zorganizowali, ktoś musiał za to zapłacić. Byli przecież też kamerzyści, oni też chcieli coś zjeść, przespać się. Jakieś przekąski, co nam dostarczano, wody do oporu, pościele, kwiaty w pokojach, pobyty w hotelach przed wejściem do programu - wypunktowała.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Honoraria w "Sanatorium miłości" w porównaniu z innymi programami

Dla porównania - imprezowicze w reality-show MTV "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" byli opłacani nieco lepiej już kilka lat temu. Anna Sowińska (występowała jako Mała Ania) ujawniła w sieci, że kwotą bazową było 4 tysiące złotych. Z każdym sezonem rosła.

Laluna z "Królowych życia" także publicznie powiedziała o swoich zarobkach w TTV. W wywiadzie dla Szalonego Reportera poinformowała o równowartości dwóch średnich krajowych za każdy odcinek, czyli ok. 10 tysięcy złotych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić