Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Popularny program znika z anteny. "Ostatnie dwa odcinki"

19

Od wielu lat teleturniej "Jaka to melodia?" ma liczne grono fanów. Część Polaków wręcz nie wyobraża sobie popołudnia bez tego formatu muzycznego. Niestety, teraz show znika z anteny. To duży cios dla najwierniejszych sympatyków teleturnieju.

Popularny program znika z anteny. "Ostatnie dwa odcinki"
"Jaka to melodia" (Licencjodawca, AKPA)

Trzeba przyznać, że teleturniej "Jaka to melodia?" ma bardzo duże grono fanów. Polacy regularnie śledzą zmagania uczestników. Ten program już na stałe wpisał się w ramówkę Telewizji Polskiej - na antenie gości od 26 lat!

Widzowie chętnie przyglądają się nie tylko postawie uczestników. Dużą sympatią darzą także prowadzącego Rafała Brzozowskiego, ale i występujące w studiu gwiazdy

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska nie dostała prezentów na Komunię. Dlaczego?

Ostatnio produkcja show opublikowała komunikat, który wywołał spore niezadowolenie. W sobotę (25 maja) oznajmiono, że w weekend zostaną wyemitowane dwa ostatnie odcinki tego sezonu.

Przed nami dwa ostatnie odcinki w tym sezonie, czekamy na Was. Będziecie z nami? - zapytano.

To były wyjątkowe odsłony programu "Jaka to melodia?". W sobotę z zagadkami mierzyli się goście specjalni: Edyta Herbuś, Jarosław Kret oraz Robert Szulc. W niedzielę natomiast doszło do finału miesiąca. Ozdobą tego odcinka był występ Oli Radwan z mamą Grażyną Tabiszewską.

"Jaka to melodia?" znika z ekranu. Poruszenie wśród fanów

Informacja o tym, że czas na trzymiesięczną przerwę w emisji programu "Jaka to melodia?", wywołała narzekanie ze strony widzów.

Nie do przyjęcia ten przedwczesny fakt zakończenia sezonu, ale okazuje się nieunikniony, więc z uczuciem żalu do Telewizji Polskiej, oglądać będę mój najlepszy muzyczny program telewizyjny JTM w dniu dzisiejszym i jutrzejszym z nadzieją powrotu teleturnieju JTM tuż po wakacjach
Przecież jeszcze się nie zaczęły wakacje, a tu skończył się już sezon mojego ulubionego teleturniej
Szkoda, że już koniec sezonu, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia po wakacjach - czytamy w komentarzach.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić