"Prędzej piekło zamarznie!" - komentują eksperci pogłoski o odnowieniu przyjaźni księżnej Kate z Meghan Markle

0

Meghan Markle miała podać księżnej Kate gałązkę oliwną - twierdzą niektórzy. Jednak wielu znawców monarchii wątpi w te doniesienia. Co więcej - nie mają złudzeń, żeby te dwie panie jeszcze kiedykolwiek się zaprzyjaźniły. Choroba króla Karola może być co najwyżej okazją na rozejm.

"Prędzej piekło zamarznie!" - komentują eksperci pogłoski o odnowieniu przyjaźni księżnej Kate z Meghan Markle
Zdaniem niektórych obu kobiet nigdy nie łączyła przyjaźń (Instagram)

Kinsey Schofield, gospodarz podcastu "To Di For Daily" twierdzi, że Meghan Markle nie powinna się kontaktować z Kate Middleton, gdyż ta wraca do zdrowia po operacji, co oznacza, że nikt nie powinien zakłócać jej spokoju.

Dziennik Daily Mirror donosi, że Markle miała się skontaktować ze swoją szwagierką po tym, jak mąż księżnej Sussex, Harry, wyjechał za ocean żeby zobaczyć się ze swoim ojcem, królem Karolem III po tym, jak zdiagnozowano u niego nowotwór.

Według portalu Markle miała "skontaktować się" z księżną i zacząć "podejmować zakulisowe ruchy".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Wyprodukowanie show". Dr Janusz Sibora o koronacji Karola III
Podejmowane są kroki w celu pojednania. Meghan wspiera we wszystkim Harry'ego i życzy członkom rodziny królewskiej, w tym Kate, wszystkiego najlepszego - przekazał informator magazynu "US Weekly".

Innego zdania jest Schofield.

Meghan Markle i księżna Walii nigdy nie zostaną przyjaciółkami. Książę Harry potwierdził to, publikując swoje wspomnienia "Spare", chociaż Meghan Markle pierwsza przekroczyła granicę ze skargami podczas wywiadu z Oprah Winfrey. Pomimo "zdrady" dla Harry'ego zawsze będzie miejsce w sercu Catherine, ponieważ ona… znała zupełnie innego Harry’ego - stwierdził Schofield.

Inaczej jest z Meghan - innej Markle księżna Kate nie znała.

Przyjaźni nigdy nie było?

12 lutego po cichu książę i księżna Sussex uruchomili swoją nową stronę internetową. Zawiera najnowsze wiadomości na temat pary, a także linki do organizacji Archewell Foundation i centrum Archewell Productions.

Ekspert królewski Ian Pelham Turner powiedział Fox News Digital, że rozsądnym byłoby, gdyby obie panie podjęły próbę rozmów pokojowych.

Uważam, że powrót Harry'ego i Meghan ma ogromny sens. Mają… gwiazdorską jakość, podobną do zmarłej księżnej Monako, Grace - powiedział.

Harry zrezygnował w 2020 r. z obowiązku członka rodziny królewskiej i przeprowadził się z żoną do Kalifornii. Od tego czasu miał trudne relacje z rodziną. Pojawił się sam na koronacji ojca w maju, ale zaraz po zakończeniu ceremonii opuścił ją, aby wrócić do Stanów Zjednoczonych na urodziny syna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jednak współzałożyciel True Royality TV, Nick Bullen, przyznał w rozmowie z Fox News Digital, że Kate i Megan nigdy się nie przyjaźniły.

Tak naprawdę nie było między nimi żadnego związku. To bracia – książę William i książę Harry – pokłócili się, a nie szwagierki - powiedział Bullen.

Bullen od 20 lat produkuje filmy o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zwrócił uwagę na coś, czego opinia publiczna zdaje się nie dostrzegać.

Kate jest w pewnym sensie zamożną angielską dziewczyną, która tak naprawdę nie miała zbyt wielu prac i wyszła za swojego księcia. Podczas gdy Meghan była rozwiedzioną karierowiczką z Los Angeles. Są po prostu inne. Więc myślę, że ten związek… nigdy tak naprawdę nie istniał, tylko my, jako świat, mieliśmy nadzieję - wyjaśnił Bullen.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dodał, że krótka relacja, jaka łączyła obie żony, rozpadła się jeszcze przed śmiercią królowej Elżbiety II w 2022 roku.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić