Problemy u Cichopek i Kurzajewskiego. Zwrócili się do ekspertki

2

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z programu "Pytanie na śniadanie" założyli wspólny podcast "Serio?". Dziennikarze rozmawiają na kanale z różnymi ekspertami. Ostatnio zaprosili terapeutkę rodzin, z którą poruszyli temat emocji dzieci podczas rozwodu rodziców. Wielu twierdzi, że rady ekspertki mogą przydać się w życiu prywatnym pary.

Problemy u Cichopek i Kurzajewskiego. Zwrócili się do ekspertki
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. (Instagram)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili swój związek w październiku 2022 r. Para świętowała wówczas czterdzieste urodziny aktorki w Izraelu.

Po powrocie z podróży chwalili się swoim uczuciem w "Pytaniu na śniadanie". Po zwolnieniu z programu śniadaniowego w TVP para obecnie realizuje się jako prowadzący podcast "Serio?".

- My też w wielu przypadkach swoich zastanawialiśmy się, w którym momencie powinniśmy jakąś informację podać światu. Czy w ogóle powinniśmy ją podawać i poczuliśmy się dociskani. Zdarzało się tak, że nie mieliśmy wyboru - wyznał w podkaście Maciej Kurzajewski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: TYLKO U NAS! Hakiel szczerze o kontakcie z Cichopek. Jakie obecnie wyglądają ich relacje?

W jednym z ostatnich odcinków celebryci rozmawiali ze znaną terapeutką rodziców. Cichopek i Kurzajewski podpytywali o oto jak wychowywać nastolatki, gdy relacje między rozwiedzionymi rodzicami są napięte. Jak wiadomo, ani Maciej Kurzajewski nie utrzymuje dobrych stosunków z byłą żoną Pauliną Smaszcz. Kasia Cichopek również nie rozmawia z Marcinem Hakielem.

Mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy ze sobą rozmawiać - powiedział w jednym z wywiadów Hakiel zapytany o relacje z Cichopek.

Jak ustalił serwis ShowNews, mimo że od rozstania minęło już trochę czasu w obu rodzinach wciąż dochodzi do spięć i nieprzyjemnych komentarzy.

Młodszy syn Maćka Julian wychowuje się na dwa domy: trochę u ojca w Starej Miłośnie, a trochę z mamą. W maju będzie zdawał maturę i planuje wyjechać na studia do Holandii. Nie mają z Kasią jakiejś przyjacielskiej relacji. Z kolei jej własny syn Adam w lipcu skończy 15 lat i też ma już wyrobione zdanie o tym, co się wydarzyło - mówi serwisowi ShowNews.pl osoba z otoczenia Kasi Cichopek.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić