Problemy w raju? Gruchnęły wieści o Cichopek i Kurzajewskim

87

Po utracie pracy w programie "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski założyli swój kanał w internecie. Każdy odcinek podcastu "Serio?" przypomina formę terapii psychologicznej. Sprawę na tapet wziął serwis shownews.pl. Udało się dotrzeć do niespodziewanych informacji.

Problemy w raju? Gruchnęły wieści o Cichopek i Kurzajewskim
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już jakiś czas temu zniknęli z programu "Pytanie na śniadanie". Aktualnie realizują swój własny projekt - podcast "Serio?". Poruszają w nim różne tematy.

Do premierowego odcinka zaproszony został Jakub B. Bączek. To coach i mówca motywacyjny, który niedawno publicznie ogłosił, że jest gejem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Czartoryska o macierzyństwie. "Wciąż jestem niewyspana"

Swój coming out na koncie mają też Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. W październiku 2022 roku, podczas głośnego wypadu do Jerozolimy, para potwierdziła związek. Wcześniej była żona Macieja Paulina Smaszcz ujawniła, że duet prezenterów wypoczywa razem.

My też w wielu przypadkach swoich zastanawialiśmy się, w którym momencie powinniśmy jakąś informację podać światu. Czy w ogóle powinniśmy ją podawać i poczuliśmy się dociskani. Zdarzało się tak, że nie mieliśmy wyboru - podkreślił Kurzajewski w podcaście.
To co się działo w nas, tego się opisać nie da. Pamiętam epizod ataku na mnie. To było w teatrze (...) Nie wiedziałam, co mnie spotka, czy będą we mnie rzucać pomidorami - dodawała Cichopek.

Problemy Cichopek i Kurzajewskiego? "Ma już wyrobione zdanie"

Tymczasem serwis shownews.pl podał dość zaskakujące informacje dotyczące relacji Cichopek i Kurzajewskiego. Chodzi o ich rodziny. Okazuje się, że łatwo nie jest...

Młodszy syn Maćka Julian wychowuje się na dwa domy: trochę u ojca w Starej Miłośnie, a trochę z mamą. W maju będzie zdawał maturę i planuje wyjechać na studia do Holandii. Nie mają z Kasią jakiejś przyjacielskiej relacji. Z kolei jej własny syn Adam w lipcu skończy 15 lat i też ma już wyrobione zdanie o tym, co się wydarzyło - przekazała osoba z otoczenia celebrytki.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić