"Puknij ty się w głowę". Kaźmierska reaguje na krytykę

15

Dagmara Kaźmierska - delikatnie rzecz ujmując - kiepsko radzi sobie w programie "Taniec z Gwiazdami". Mimo to kontrowersyjna celebrytka jeszcze nie została wyeliminowana z tanecznego show. Obok krytycznych uwag nie zamierza zaś przechodzić obojętnie.

"Puknij ty się w głowę". Kaźmierska reaguje na krytykę
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel (Licencjodawca, AKPA)

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara jeszcze niedawno tworzyły jeden z najpopularniejszych duetów polskiego show-biznesu. Kobiety łączyła długa, ale i przebojowa przyjaźń. Była ona regularnie dokumentowana w programie "Królowe życia".

W pewnym momencie ta relacja uległa rozpadowi. Podobno doszło do tego wtedy, gdy Dagmara dowiedziała się, iż Edzia obmawia ją za plecami.

Kaźmierska publicznie wyznała, że jest gotowa na pogodzenie się z byłą przyjaciółką. Edzia tymczasem szans na taką zgodę nie widzi. Jednocześnie stara się unikać tematu Dagmary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej. "Ja widzę, że Marcin jej trochę odpuszcza. On jej nie pushuje"

Ostatnio było jednak inaczej. Nowak-Nawara skomentowała postawę Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami".

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała Edzia.

Dagmara Kaźmierska reaguje na krytykę

Kaźmierska ostro zareagowała na ten przytyk. - Niektórzy ludzie powinni milczeć, niektórzy mówić, jeśli mają coś konkretnego do powiedzenia. Edzia mogła sobie darować. Nie mnie to oceniać. Niemniej to, że Edzia uważa, że to jest oszustwo, jakaś ustawka, to jest niedopuszczalne - powiedziała Pomponikowi.

Każdy wie, że ten program jest oparty na głosach widzów. Czy to jest moja wina, że ludzie na mnie głosują? […] Edzia, jeśli nas teraz słyszysz, puknij ty się Edzia w głowę, naprawdę Edzia, jeżeli to słyszysz. Niebywale, jestem niemile zaskoczona i zasmucona. […] Jeżeli by Edzia teraz odnosiła jakiekolwiek sukcesy – bo samo to, że ja jestem w tym programie, jest już ogromnym sukcesem, to ja bym tylko się cieszyła. Ja się po prostu cieszę ze szczęścia innych ludzi. Niektórzy nie potrafią i to jest przykre - podsumowała Dagmara.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić