Rafał Brzozowski kończy karierę w TVP? Wiele na to wskazuje

4

17 lutego Rafał Brzozowski razem z Martą Manowską poprowadził finał piątej edycji "The Voice Senior". Na początku muzycznego show prezenter wypowiedział słowa, które mogą wskazywać na to, że po wielu latach pracy dla publicznego nadawcy, Brzozowski zakończy swoją karierę w TVP.

Rafał Brzozowski kończy karierę w TVP? Wiele na to wskazuje
Rafał Brzozowski kończy karierę w TVP? Wiele na to wskazuje (AKPA, AKPA)

Za nami finał piątej edycji "The Voice Senior". Związany od lat z telewizją publiczną Rafał Brzozowski poprowadził muzyczny show. Towarzyszyła mu uwielbiana przez widzów TVP Marta Manowska.

Zmiany przeprowadzane w TVP wiążą się z zakończeniem współpracy z wieloma dotychczasowymi gwiazdami telewizji publicznej. Z anteny zniknęli już m.in. Anna Popek, Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Jeżeli chodzi o Rafała Brzozowskiego, "Fakt" donosi, że zobaczymy go jeszcze w TVP na wiosnę w roli prowadzącego "Jaka to melodia", ale tylko dlatego, że odcinki programu zostały nagrane wcześniej. Spekuluje się, że kolejne sezony poprowadzi już Robert Janowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Brzozowski ocenia swój występ na Eurowizji. "Teraz podszedłbym do tej piosenki inaczej"

Janowski jest obecnie jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Informator "Świata Gwiazd" twierdzi, że ze strony TVP już pojawiają się naciski, aby prezenter wrócił do publicznego nadawcy.

Jego umowa jest podpisana jeszcze na kilka miesięcy. Ale szefowie w TVP chcą go zmienić. Rafał za bardzo kojarzy się z poprzednią ekipą. Obecne szefostwo doskonale pamięta, jak trafił na Eurowizję, dlatego chciało, by wrócił Robert – donosi informator "Świata Gwiazd".

Wczoraj na antenie TVP odbył się długo wyczekiwany finał "The Voice Senior". Rafał Brzozowski rozpoczął wieczór muzycznych wrażeń od słów, które jak wskazuje "Fakt", mogą być prorocze dla prezentera.

Są takie chwile, które warto zapamiętać. Dziś jest sobota 17 lutego, proszę tę datę zanotować w swoich kalendarzach jako dzień najlepszych wspomnień - powiedział Rafał Brzozowski.
Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić