Rewolucja u Andrzeja z Plutycz. Jest jednak jedno "ale". Trzeba to zrobić

29

W Plutyczach trwają intensywne działania, których celem jest odmienienie podwórka. Obecnie prace skupiają się na tym, by usunąć błoto. Gdy to się uda, gospodarstwo Andrzeja zyska zupełnie nowe oblicze.

Rewolucja u Andrzeja z Plutycz. Jest jednak jedno "ale". Trzeba to zrobić
Andrzej z Plutycz (YouTube)

O pracach w Plutyczach pisze "Super Express". Zauważono, że podjęte zostały działania, których celem jest usunięcie błota. Jednocześnie zajęto się pracami porządkowymi na podwórku - m.in. montażem nowego ogrodzenia.

Już doszło do sporych zmian, a to jeszcze nie koniec. O planach poinformował Andrzej Onopiuk, bohater serialu "Rolnicy. Podlasie".

Przed domem ma być ułożona kostka, a z tyłu prawdopodobnie wylejemy od chlewa 4 metry betonu, ale przed tymi pracami musimy jeszcze położyć geowłókninę - oznajmił, cytowany przez "SE".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Syn Justyny Steczkowskiej debiutuje na salonach! Mówi o show biznesie i swoich planach na przyszłość

Ostatnio Gienek, Andrzej, Sławek i Jarek usuwali wodę z wykopu. Wszystko po to, by położyć w nim geowłókninę.

Jak zrobim, to będziesz tu biegał na boso! - rzucił Andrzej do Sławka.

Generalnie w Plutyczach praca wre! "Pojawiła się nawet wywrotka z ziemią oraz koparka. Było głośno i pracowicie. Zmiany na podwórku Gienka i Andrzeja są nieuniknione" - podkreśla tabloid.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić