Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 

Rewolucja w Plutyczach. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja nie do poznania

10

Wielka rewolucja w gospodarstwie najpopularniejszych rolników na Podlasiu. Z podwórka Gienka i Andrzeja w Putyczach zniknęło błoto. Bohaterzy programu "Rolnicy. Podlasie" pochwalili się efektami prac w nowym filmiku na kanale YouTube.

Rewolucja w Plutyczach. Gospodarstwo Gienka i Andrzeja nie do poznania
Z najpopularniejszego gospodarstwa na Podlasiu zniknęło błoto. Andrzej i Genek z Plutycz pochwalili się efektami prac (Facebook, Gienek i Andrzej)

Bohaterowie programu Focus TV "Rolnicy, Podlasie" - Gienek i Andrzej Onopionkowie z podlaskiej wsi Plutycze, położonej nieopodal Białegostoku, od trzech lat prężnie rozwijają swój kanał na YouTube.

Rolnicy regularnie publikują na nim filmiki, gdzie ukazują swoją pracę w gospodarstwie oraz inne codzienne aktywności. Ich kanał ma ponad 151 tys. subskrybentów, a ostatnie filmy notują regularnie ponad 250 tys. wyświetleń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: BMW wyjechało na czołówkę z radiowozem. Policja nie miała litości

Wraz ze wzrostem popularności rolników z Plutycz nadeszły spore zmiany w gospodarstwie. Najpierw był remont generalny domu, który udało się zrealizować wraz z pomocom fachowców i przyjaciół. Teraz nastąpiła kolejna rewolucja.

Z podwórka zniknęło słynne błoto, które było charakterystyczną cechą gospodarstwa Onopionków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: FOKUS TV serial ROLNICY. Podlasie 🔝 Gienek i Andrzej mają kłopoty... BŁOTO.🚨 Jak temu zaradzić?🧐

W najnowszym filmiku ukazane są efekty prac pod budowę kostki na gospodarstwie.

Już mało co zostało tego błota (...) Mam nadzieję, że przyjedziecie do nas i nie będziecie narzekać na to, że nie ma jak wejść do słynnych obór Gienka i Andrzeja. Teraz mam nadzieję, że będziecie chodzić po suchym - mówi Jarek Onopiuk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nadeszła wiekopomna chwila Rewolucja w gospodarstwie Słynne błoto zniknęło z podwórka w Plutyczach

Internauci bardzo się cieszą z rewolucji w podlaskim gospodarstwie. W komentarzach widzimy wiele słów pochwał oraz pozdrowienia dla rolników.

Nie brakuje również słów krytyki. Jeden z komentatorów ostrzega, że wykonanie prac niezgodnie ze sztuką oraz oszczędność na materiałach budowlanych, doprowadzi do "powrotu błota ze zdwojoną siłą".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić