oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej znowu to zrobili. Pochwalili się zdjęciem

5

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to prawdziwe papużki nierozłączki. Nie tylko razem pracują, ale spędzają praktycznie każdą wolną chwilę razem. Zakochani po raz kolejny pokazali, jak wiele ich łączy. Zdjęciem pochwalili się w sieci.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej znowu to zrobili. Pochwalili się zdjęciem
Roksana Węgiel i Kevin Mglej znowu to zrobili. Pochwalili się zdjęciem (Instagram)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli jakiś czas temu ślub cywilny. Teraz zakochani przygotowują się do uroczystości kościelnej i choć datę utrzymują w tajemnicy, wiele wskazuje na to, że zbliża się ona wielkimi krokami. Świadczyć może o tym fakt, że mają już za sobą wieczory panieński i kawalerski.

Choć para wybrała się za granicę razem, swój symboliczny ostatni wieczór wolności obchodzili oddzielnie, w gronie najbliższych przyjaciół. Rozdzielili się jednak tylko na ten jeden wieczór, bo jak podkreślają "są jak papużki nierozłączki i po prostu nie mogą bez siebie żyć". Postanowili też po raz kolejny podkreślić łączącą ich więź, robiąc sobie pasujące do siebie tatuaże.

Mogliśmy je zobaczyć na jednej z instagramowych relacji Roksany. Na nogach zakochanych pojawiły się wytatuowane morskie fale. U Kevina wyłania się z nich słońce, a u Roksany Węgiel księżyc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska o celebrytach łamiących prawo i rajdzie Klaudii El Dursi: "Jesteś potencjalną morderczynią"

Najnowsze tatuaże nie są pierwszymi, na które zdecydowali się Roksana i Kevin. Już wcześniej baczne oczy niektórych fanów wyłapały na ich nadgarstkach inicjały partnera.

Związek Roksany Węgiel budzi sporo emocji

Związek 19-letniej Roksany i Kevina od początku budził sporo emocji. Zwracano uwagę na różnicę wieku między zakochanymi, a także fakt, że Mglej ma dziecko z poprzedniego związku. Oni jednak się tym nie przejmowali. Zdecydowali, że chcą razem iść przez życie i konsekwentnie się tego trzymają.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło — mówił Kevin.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić