Roksana Węgiel wzięła ślub z Kevinem Mglejem? Ojciec artystki komentuje

14

Polskę obiegły plotki wskazujące na to, że Roxie Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie. Do spekulacji odniósł się ojciec utalentowanej artystki. Jego odpowiedź jest dość tajemnicza.

Roksana Węgiel wzięła ślub z Kevinem Mglejem? Ojciec artystki komentuje
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie? Ojciec artystki zabrał głos (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja to temat, który powraca jak bumerang. Pojawiają się rozmaite spekulacje na temat tej uroczystości. W ostatnich godzinach do obiegu trafiły nawet plotki, że... ceremonia już za nami!

Skąd takie przypuszczenia? Dowody są poważne. Na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Roksana została zapisana z łączonym nazwiskiem Węgiel-Mglej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o Dagmarze Kaźmierskiej. "Ja widzę, że Marcin jej trochę odpuszcza. On jej nie pushuje"

Zakochani dotychczas nie potwierdzili informacji o rzekomym ślubie. Serwis party.pl postanowił skontaktować się z ojcem Roksany, by zapytać, czy ceremonia rzeczywiście miała już miejsce.

Nic mi na ten temat nie wiadomo - odpowiedział krótko Rafał Węgiel.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już małżeństwem?

Odpowiedź taty Roksany Węgiel absolutnie nie ucina plotek. Być może sprawi nawet, że będzie ich coraz więcej.

Wątpliwe, by Rafał Węgiel nic nie wiedział na temat uroczystości. Roksana ma z nim dobre relacje i na pewno nie ukrywałaby tak ważnego wydarzenia przed swoim rodzicem.

Najwidoczniej ojciec artystki nie chce mieszać się w ten temat. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne wieści od zakochanych.

Na początku marca dziennikarz Pudelka pytał Kevina Mgleja o ślub z Roksaną Węgiel. Wówczas przyjął on bardzo tajemniczą postawę.

Nie mogę Wam nic powiedzieć w temacie ślubu. Tak się umówiliśmy. (…) Nasza relacja budzi spore zainteresowanie medialne. Chcielibyśmy, żeby ten dzień był dla nas bardzo intymny. Nie chcielibyśmy prowokować ani paparazzi, ani nikogo innego. Na pewno poinformujemy o tym, że to się już stało, ale liczę, że wtedy już nas nie będzie w Polsce. (...) Ślub [będzie] kościelny na pewno - mówił.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić