Rolnicy. Podlasie. Ważna decyzja Emilii Korolczuk. Wystartuje w wyborach

17

Emilia Korolczuk z Laszek koło Zabłudowa (woj. podlaskie) to jedna z bohaterek serialu "Rolnicy. Podlasie". Jest ona uznawana za niezwykle zaradną i przedsiębiorczą kobietę. Ostatnio rolniczka podjęła bardzo ważną decyzję.

Rolnicy. Podlasie. Ważna decyzja Emilii Korolczuk. Wystartuje w wyborach
Emilia Korolczuk (YouTube)

Fani serialu "Rolnicy. Podlasie" pewnie doskonale kojarzą Emilię Korolczuk. Jest to niewątpliwie bardzo zaradna i pomysłowa rolniczka. Na co dzień spełnia się w roli sołtys.

37-latka ma sporo energii do działania. W związku z tym postanowiła wystartować w wyborach. Będzie ubiegać się o stanowisko radnej.

W końcu ja w troszkę niecodziennej wersji, bo jako kandydatka na radną - oznajmiła w sieci właścicielka rancza Laszki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "The Voice Kids": Natasza Urbańska zanosi się łzami. Wszystko przez córkę

Do wpisu załączyła eleganckie zdjęcie. Niewątpliwie 37-latka może być spokojna o wsparcie mieszkańców. Sam post uzyskał blisko 7 tys. reakcji i ponad 600 komentarzy!

Korolczuk jest kandydatką do Rady Miejskiej w Zabłudowie. Startuje z KWW Mieszkańcy Gminy Zabłudów, okręg wyborczy numer 14. Poparcie dla jej kandydatury mieszkańcy tej gminy będą mogli okazać już 7 kwietnia.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić