Roxie Węgiel w centrum uwagi. 19-latka zdradziła, jakie ma plany

3

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal 2024 już za nami. Jedną z artystek, które znalazły się w centrum uwagi, była Roxie Węgiel. Widzowie mogli podziwiać jej popisy wokalne, ale i taneczne. W rozmowie z Interią piosenkarka zdradziła, że zamierza teraz "dużo tańczyć" i opowiedziała o swoich planach na najbliższe miesiące.

Roxie Węgiel w centrum uwagi. 19-latka zdradziła, jakie ma plany
Roxie Węgiel opowiedziała o planach na przyszłość (AKPA, Przemysław Świderski)

Polsat Hit Festiwal 2024 rozpoczął się z przytupem. Już pierwszego dnia na scenie pojawiło się wielu popularnych wykonawców. Po raz kolejny w centrum uwagi znalazła się artystka młodego pokolenia - Roxie Węgiel, która zszokowała fanów już samą swoją stylizacją.

Piosenkarka postanowiła chyba zerwać z wizerunkiem nastoletniej gwiazdki. Już podczas konferencji Polsat Hit Festiwal pokazała się w mocno wyciętej sukience. Później było jeszcze bardziej odważnie - założyła mocno wycięte czarne body, szorty i buty na wysokim obcasie.

Mimo to Roxie doskonale radziła sobie z przygotowanym wcześniej układem choreograficznym. Gwiazdka udowodniła, że po udziale w tanecznym show Polsatu pokochała taniec. Zaprezentowała swoje umiejętności, występując na scenie z grupą tancerzy. Jednak występ Roxie podzielił widzów. Niektórzy uważają, że 19-latka powinna się jednak skupić na śpiewie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Helena Englert o serialu "Algorytm miłości", studiowaniu w USA i... niechęci do rozmowy o rodzinie [CAŁY WYWIAD]

Plany Roxie Węgiel

Okazuje się, że Roxie ma inne plany. W rozmowie z Interią wyznała, że nie zamierza rezygnować z tańca, a popisy podczas Polsat Hit Festiwal 2024, to jedynie "przedsmak trasy koncertowej, która rusza już w październiku". – Nie mogę się doczekać i mam w planach dużo tańczyć – zapowiedziała piosenkarka.

Mam bardzo intensywny kalendarz. Teraz dałam sobie kilka dni, żeby odpocząć po "Tańcu z gwiazdami" ale już się dzieje na pełnych obrotach wszystko – przyznała Roxie.

Gwiazdka dodała też, że wróciła już do studia, gdzie "ciągle tworzy nowe piosenki". Choć jej grafik pęka w szwach, nie ogranicza się jedynie do planów związanych z muzyką.

Chciałabym zdać w końcu prawo jazdy. Będę oczywiście się rozwijać wokalnie, tanecznie i to wszystko łączyć. To jest niekończąca się droga. Można zawsze lepiej to wszystko łączyć i wykonywać, więc ciągle pracuję nad tymi dziedzinami – powiedziała Interii Roxie Węgiel.
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić