Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Fatalne wieści z sądu

23

Mimo że Joanna Opozda i Antek Królikowski od dawna nie są już razem, to na rozwód jeszcze muszą poczekać. Sprawa była skomplikowana od samego początku, gdyż para w żaden sposób nie potrafiła się dogadać. Jakby tego było mało czwartkowa sprawa rozwodowa (20 czerwca) została przełożona - ustalił portal ShowNews.

Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Fatalne wieści z sądu
Joanna Opozda i Antoni Królikowski (AKPA)

Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się w sierpniu 2021 roku. W lutym 2022 r. para powitała na świecie syna Vincenta. Sielanka celebrytów nie trwała jednak długo. W grudniu 2022 r. aktorka opublikowana oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu.

"W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media" - napisała wówczas Joanna Opozda.

Od wielu miesięcy trwa medialna burza wokół rozstania Opozdy i Królikowskiego. Sprawa rozwodowa toczy się w Sądzie Okręgowym w Warszawie. W czwartek 20 czerwca miała się odbyć kolejna rozprawa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Popek szczerze o plotkach na temat rzekomego romansu Lewandowskiej: "Romans wizerunkowo nie byłby im potrzebny..."

Antek Królikowski złożył pozew bez orzekania o winie. Jak ustalił portal ShowNews.pl w lutym br. zdalnie zeznawało w sprawie dwóch świadków w tym była żona Liroya - przyjaciela Królikowskiego, Joanna Krochmalska, zgłoszona przez Opozdę.

Przełożona rozprawa rozwodowa

Czerwcowa rozprawa rozwodowa miała odbyć się już w sądzie. Opozda i Królikowski uzyskali już rozdzielność majątkową. Aktor wystąpił o opiekę naprzemienną nad Vincentem z miejscem zamieszkania przy matce. Wszystko wskazuje jednak na to, że zwaśnione małżeństwo będzie musiało jeszcze trochę poczekać na dokumenty rozwodowe.

Jak ustalił portal ShowNews termin czwartkowej rozprawy rozwodowej został przełożony na 29 sierpnia br.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić