Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Totalnie zaskakujący widok w sądzie

36

Blisko dwa lata na pierwszą rozprawę rozwodową czekali Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Zaskakujące ustalenia w tej sprawie poczynił "Fakt". Zwrócono uwagę na niespodziewany widok w sądzie.

Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Totalnie zaskakujący widok w sądzie
Joanna Opozda, Antoni Królikowski (AKPA)

Późnym latem 2021 roku doszło do wydarzenia, o którym mówiło się bardzo dużo. Właśnie wówczas ślub wzięli Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Już wtedy aktorka była w ciąży i spodziewała się syna Vincenta.

Związek tej pary bardzo szybko się rozpadł. Do rozstania doszło jeszcze przed narodzinami dziecka - w lutym 2022 roku.

Od tego momentu między Opozdą i Królikowskim niejednokrotnie leciały iskry. Pojawiały się przeróżne doniesienia na temat ich relacji. Głośno było choćby o tym, że Opozda złożyła doniesienie w prokuraturze, że jej były partner nie płaci alimentów na nią i syna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Chylińska o nowej edycji "Mam talent": "Julia Wieniawa jest bardzo merytoryczną osobą"

Pierwszą rozprawę rozwodową Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego zaplanowano na 20 lutego 2024 roku, godz. 9:00. Odbywa się ona w trybie zdalnym, dzięki czemu byli partnerzy nie musieli stawić się w sądzie.

Czy rozwód zostanie ogłoszony na pierwszym posiedzeniu? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Byłoby to możliwe wtedy, gdyby Joanna i Antoni dogadali się w kwestii dziecka oraz pieniędzy, co jest mało prawdopodobne.

Zaskakująca informacja ws. rozprawy

Tymczasem "Fakt" podał dość zaskakującą informację ws. rozprawy rozwodowej celebrytów.

Z wywieszonej w budynku wokandy wynika, że to nie aktorka złożyła pozew rozwodowy. Powodem w sprawie jest Antek Królikowski, a pozwaną Joanna Opozda. Wiadomo też, że na rzecz aktorki zeznawać mają dwie świadkowe - ujawniono.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić