Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Salma Hayek pokazała zdjęcie ze ślubu z milionerem. "Nie mam słów"

3

Na fanów Salmy Hayek czekała nie lada gratka. Aktorka zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcia, wracając wspomnieniami do dnia ślubu z milionerem François-Henrim Pinaultem. Sympatycy gwiazdy filmowej mieli okazję zobaczyć nie tylko jak para wymienia się obrączkami, ale także zdjęcia zza kulis uroczystości. Jak się okazuje, to nie był pierwszy, ani ostatni ślub pary.

Salma Hayek pokazała zdjęcie ze ślubu z milionerem. "Nie mam słów"
Salma Hayek świętuje 15. rocznicę ślubu (Instagram)

W czwartek Salma Hayek zamieściła na Instagramie zdjęcia ze swojego ślubu z François-Henrim Pinaultem. Wszystko z okazji 15 rocznicy ślubu. Pierwsze z trzech zamieszczonych przez aktorkę zdjęć odsłania najprawdopodobniej kulisy ślubnych przygotowań.

Druga, czarno-biała fotografia zostało wykonane w garderobie i pokazuje wiszącą na wieszaku suknię ślubną. Ostatnie z zamieszczonych przez Hayek zdjęć przedstawia moment, w którym prezes Keringa zakładał na palec ukochanej obrączkę ślubną. Na twarzy Salmy Hayek widać szeroki uśmiech.

Nie mam słów, które mogłyby opisać błogosławieństwo znalezienia bratniej duszy. Do wszystkich, którzy ją znaleźli: nigdy nie traktujcie tego jako coś oczywistego. Do wszystkich, którzy tego nie zrobili: nigdy nie rezygnujcie. To był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu — napisała aktorka w swoim wpisie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Luna zdradza, jak będzie wyglądał jej występ na Eurowizji. Pojawi się akcent patriotyczny

Ślub Salmy Hayek i François-Henriego Pinaulta odbył się w Wenecji w 2009 roku. Przyjęcie trwało dwa dni. Jak przypomina "Daily Mail" uroczystość odbyła się w Palazzo Grassi. Było to bardzo ważne miejsce dla pary, ponieważ to właśnie tu spotkali się pierwszy raz w 2006 roku. Pinault oświadczył się Salmie Hayek w 2007 roku. We wrześniu tego samego roku para powitała na świecie córeczkę.

Salma Hayek poślubiła Pinaulta trzykrotnie!

Wenecki ślub pary nie był pierwszym. Hayek i Pinault wcześniej pobrali się w ratuszu 6. dzielnicy Paryża w Walentynki 2009 roku. Ceremonia odbyła się tylko w gronie najbliższych. Później odbył się ślub w Wenecji, który był już znacznie mniej kameralny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W wywiadzie dla "Glamour" aktorka przyznała, że praktycznie do samego końca nie miała pojęcia o swoim pierwszym ślubie. - Po prostu zabrali mnie do sądu. Moi rodzice, mój brat, wszyscy działali w zmowie. Miałam fobię przed małżeństwem — przyznała.

Mąż zaskoczył Salmę Hayek także trzecią ceremonią. Odbyła się ona w 2018 roku na Bora Bora. W jej trakcie para odnowiła przysięgę małżeńską.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić