Schreiber pokazała nogi. "Chcę mi się wyć"

153

Marianna Schreiber nie przestaje prowokować. Wciąż jeszcze żona polityka PiS zamieściła zdjęcie swoich nóg. "Czy w takim stanie powinny być najpiękniejsze nogi w Polsce? Chcę mi się wyć" - napisała w poście.

Schreiber pokazała nogi. "Chcę mi się wyć"
Marianna Schreiber. (Twitter)

Marianna Schreiber w kwietniu br. wróciła do wojska i obecnie służy w 18. Brygadzie Obrony Terytorialnej. Jednocześnie także trenuje do kolejnej walki we freak fightach. Schreiber nie stroni od kontrowersji. Niedoszła modelka robi wszystko, by jej wpisy elektryzowały jak najwięcej osób.

Wciąż jeszcze żona Łukasza Schreibera (polityk ogłosił niedawno rozstanie) chętnie zamieszcza w sieci odważne zdjęcia. W ostatnim wpisie pochwaliła się swoimi długimi nogami. Nie wygalają one jednak tak, jak na poprzednich pozowanych fotografiach.

Marianna Schreiber, która wielokrotnie podkreślała, że ma duży dystans do krytycznych komentarzy na swój temat, pochwaliła się swoimi przemyśleniami z gabinetu dentystycznego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

"Kochani! Wczoraj spędziłam 3 h na leczeniu kanałowym zęba. Podczas leżenia w gabinecie tortur - znaczy, gabinecie dentystycznym zwróciłam uwagę na swoje nogi… a właściwie na to co po nich zostało" - czytamy na początku wpisu.

Ja się Was pytam, czy w takim stanie powinny być najpiękniejsze nogi w Polsce? Chcę mi się wyć. Ale nawet nie dlatego, że one tak wyglądają, ale przede wszystkim dlatego, że wiem, jak w wielu szczerych i uczciwych sercach zagościł smutek z tego powodu. Dobranoc - stwierdziła Marianna Schreiber.

Kilku internautów w komentarzach zwróciło celebrytce uwagę, by "przestała się ośmieszać". Inni doceniają jej poczucie humoru i komplementują zgrabne nogi. Co wy sądzicie o spostrzeżeniach Marianny Schreiber?

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić