Schreiber reaguje na walkę z Gohą. "Jestem przekonana"

11

Już tylko dwa tygodnie zostały do gali Clout MMA 4, w której Marianna Schreiber zawalczy z Gohą Magical. Żona polityka Prawa i Sprawiedliwości napisała w sieci, że jest pewna, że pokona swoją dużo starszą przeciwniczkę. Nawiązała także do wypowiedzi Piotra Szeligi.

Schreiber reaguje na walkę z Gohą. "Jestem przekonana"
Schreiber reaguje na walkę z Gohą. "Jestem przekonana" (Instagram.com)

Pomimo licznych kontrowersji organizacje freakfightowe wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Już wkrótce w łódzkiej Atlas odbędzie się gala Clout MMA 4, podczas której do oktagonu wejdzie m.in. Marianna Schreiber. Chociaż jakiś czas temu żona polityka PiS zarzekała się, że jej noga nigdy nie stanie w klatce, dziś jest dumną członkinią federacji.

Schreiber zwalczy z 20 lat starszą Gohą Magical, która przez wiele lat nie słynęła ze zdrowego i sportowego trybu życia. Żona polityka jest przekonana, że wygra tę walkę, a wszystko napisała w kontekście wypowiedzi Piotra Szeligi.

Szeliga jest jednym z najpopularniejszych freak fightów w Polsce. Głównie za sprawą jego skandali i kontrowersji. Jedną z nich było związanie się z żoną swojego trenera, który jest sparaliżowany. Szeliga na streamie przyznał wprost, że miałby szansę pokonać legendarnego Tomasza Adamka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tysiące wpięć ze "strefy mroku". Ta służba nadużywała Pegasusa
Czy ja miałbym szanse z Adamkiem? No k…wa! Mordeczki. Tylko ja musiałbym naprawdę dobrze, mocno przygotować do walki. Jakbym ja zrzucił wagę do 92-93 kilo i nap….alał dzień w dzień, to ja byłbym w stanie normalnie pokonać Adamka. Normalnie - powiedział Szeliga.

Na tą wypowiedź zareagowała Schreiber, która napisała wprost, jakim wynikiem zakończy się jej walka z Gohą Magical.

Skoro Szeliga jest przekonany, że pokonałby Adamka, to ja jestem przekonana, że pokonam Gohę Magical - napisała w sieci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kiedy zawalczy Schreiber?

Marianna Schreiber i Małgorzata "Magical" Zwierzyńska zmierzą się ze sobą na gali Clout MMA 4, która w sobotę 9 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Zawodniczki zawalczą na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić