Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 

Schreiber zniszczyła karierę mężowi-posłowi PiS? Odniosła się do plotek

23

Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem miała dowiedzieć się z mediów. Walczący o prezydenturę w Bydgoszczy, polityk Prawa i Sprawiedliwości, Łukasz Schreiber wybrał karierę polityczną. Czy celebrytka ma poczucie, że przyczyniła się do wyborczej porażki swojego małżonka?

Schreiber zniszczyła karierę mężowi-posłowi PiS? Odniosła się do plotek
Mariann Schreiber komentuje rozstanie z mężem. (Instagram)

Wiadomość o rozstaniu gruchnęła w marcu. To właśnie wtedy Łukasz Schreiber powiadomił media o odejściu od żony i córeczki. W rozmowie z "Metropolią Bydgoską" zdradził, że para rozmawia o separacji.

Problem w tym, że do tych słów odniosła się zaskoczona żona - Marianna, która o rozstaniu nic nie wiedziała.

- Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - grzmiała rozgoryczona w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zainaugurowała projekt pomocowy dot. samobójstw mężczyzn. "Robimy coś ważnego"

Marianna Schreiber o karierze męża

Kobieta przyznała, że para próbuje obecnie uporządkować życie. Zdradziła, że chciałaby mieć z politykiem przyjacielskie relacje, oraz że próbowała ratować związek przy pomocy ekspertów.

Uczucia do niedoszłego prezydenta Bydgoszczy były bardzo duże i dlatego trudno jej otworzyć się na nową miłość.

Ja w ogóle myślę, że czas nie leczy ran, a szczególnie w takim złamanym sercem. Jeżeli się kogoś darzyło miłością bezgraniczną i ktoś był dla ciebie powietrzem i nagle tego nie masz, to nie możesz oddychać i to tak nie działa, że nagle w ciągu miesiąca czy dwóch skaczesz na inny kwiat. To tak nie wygląda. Ja nie wiem, czy bym teraz komukolwiek zaufała. Mam problem z zaufaniem, mam obawy przed zranieniem i walczę z dużą samotnością - przyznała gorzko.

W rozmowie z portalem zaprzeczyła też plotkom i złośliwym docinkom, jakoby miała zniszczyć karierę męża. Schreiber przyznała, że były minister odciął się od rodziny znacznie wcześniej, ale wiedział o wszystkim, co robiła była modelka.

Sądzę, że komentarze piszą osoby, które nie wiedzą, w jaki inny sposób mi dopiec i sprawić, żeby było mi przykro. Sądzę, że to polityka w 3/4 zniszczyła naszą rodzinę, ale jeżeli ci ludzie wiedzą lepiej niż ja, to najwyraźniej byli albo naszym materacem, albo mieszkali z nami w domu, albo spędzali z nami ten czas i brali udział w naszych kłótniach, sprzeczkach. Jeżeli tak było, niech tak piszą, jeżeli tak nie było, niechaj zamilkną na wieki - skwitowała w Pomponiku.

Przypomnijmy, że Schreiber nie tylko przegrał z kretesem wybory samorządowe. Również nie udało mu się dostać do Europarlamentu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić