Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Smutne wieści o Julii Wieniawie. "Kryzys"

35

"Super Express" przekazał, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przeżywają kryzys. "Gwiazdorska para po okresie sielanki zderzyła się z rzeczywistością i okazało się, że związek na odległość się nie sprawdza" - twierdzi tabloid.

Smutne wieści o Julii Wieniawie. "Kryzys"
Julia Wieniawa (Licencjodawca, AKPA)

Jeżeli chodzi o życie zawodowe, to Julia Wieniawa ostatnio znajduje się na fali. Za gwiazdą finał "Mam Talent", gdzie zasiadała w jury. Poza tym niedawno premierę miał film "Nieobliczalna", w którym zagrała wespół z Magdą Cielecką.

Na tym nie koniec. Wieniawa pochwaliła się bowiem również potężnym kontraktem ze światową marką kosmetyczną. Generalnie śmiało można stwierdzić, że na gruncie zawodowym wiedzie jej się bardzo dobrze.

Tak dobrze nie dzieje się jednak w sferze prywatnej artystki, na co wskazują najnowsze ustalenia "Super Expressu". Tabloid pisze o kryzysie uczuciowym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ada Fijał o zarobkach. Ile jej zdaniem trzeba zarabiać, aby godnie żyć?

Wszystko wskazuje na to, że związek na odległość w tym przypadku nie zdaje egzaminu. Przypomnijmy, że Julia na co dzień mieszka w Warszawie, zaś jej ukochany Nikodem Rozbicki znajduje się w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczy się aktorstwa w legendarnej szkole Lee Strasberga.

Julia Wieniawa w kryzysie? "Kompletnie się nie sprawdza"

O problemach w życiu prywatnym Julii opowiedział informator "Super Expressu".

Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi - w zasadzie są już tylko przyjaciółmi - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Podobno zakochani zrobili sobie "coś na kształt przerwy w związku".

Każde z nich rozumie, że to drugie ma swoje potrzeby. Kontakty online tego nie załatwią - dodał informator "SE".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić