"Spotkamy się w sądzie". Schreiber grozi swojej rywalce

21

Marianna Schreiber to bez wątpienia jedna z bohaterek świata influencerów w ostatnich tygodniach. Żona byłego ministra z PiS została niedawno oskarżona o to, że przyczyniła się do zatrzymania "Gohy Magical", która spędziła 45 dni w więzieniu. Na odpowiedź celebrytki nie musieliśmy długo czekać.

"Spotkamy się w sądzie". Schreiber grozi swojej rywalce
"Spotkamy się w sądzie". Marianna Schreiber grozi swojej rywalce (Instagram.com)

W ostatnich tygodniach Marianna Schreiber może liczyć na niesłabnące zainteresowanie mediów. Początkowo wynikała to z ogłoszenia głośnego rozstania, o którym polityk PiS, Łukasz Schreiber, mówił w wywiadzie z portalem metropoliabydgoska.pl.

Nie bez znaczenia na wzmożone zainteresowanie internautów postacią Marianny miała również wpływ jej niedoszła walka z patocelebrytką. "Goha Magical" nie stanęła finalnie ze Schreiber w oktagonie, ponieważ została aresztowana przez policję.

Powodem zatrzymania był brak odrobienia wcześniej wyznaczonych prac społecznych, w efekcie czego spędziła w zakładzie karnym 45 dni. Niedawno "Goha Magical" wyszła z więzienia i mocno zaatakowała swoją niedoszłą przeciwniczkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

Podczas live'a mogliśmy usłyszeć, że podobno Marianna Schreiber jest zamieszana w aferę z aresztowaniem Gosi. - Marianka idę po ciebie. Wiem, dzięki komu tam (w więzieniu) wylądowałam. Pamiętaj, że jestem zawzięta, nie podaruję tobie tego - powiedziała Zwierzyńska.

Marianna Schreiber składa pozew. Ma dość pomówień

Marianna Schreiber poczuła się mocno urażona słowami Zwierzyńskiej. Już zapowiedziała, że do ich walki może nie dojść 8 czerwca, bowiem celebrytka chce złożyć pozew przeciwko "Gosi Magical".

Bardzo przeżywałam i nadal przeżywam oskarżenia Gohy Magical i chcę wam powiedzieć, że nikomu w życiu nie można pozwalać na konfabulację i kłamstwa. Każdy musi brać odpowiedzialność za swoje słowa i ponosić ich konsekwencje. Nie można nikogo w tej sposób pomawiać, dlatego Goha, nie wiem czy zobaczymy się w ringu, ale na pewno spotkamy się w sądzie - powiedziała Schreiber na platformie X.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przypomnijmy, że w marcu po aresztowaniu "Gohy Magical", nową rywalką Marianny Schreiber miała zostać Lexy Chaplin. Ta stoczyła jednak wyniszczający pojedynek z Martą Linkiewicz, a potem lekarze nie dopuścili jej do walki.

Kolejna gala Clout MMA 5 odbędzie się 8 czerwca w Katowicach. Jednym z pojedynków miało być starcie Marianny Schreiber z "Gohą Magical".

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić