Jakub Artych
Jakub Artych| 

Szalony pomysł Marianny Schreiber. "Jeśli wygram walkę..."

2

Marianna Schreiber to bez wątpienia jedna z bohaterek świata influencerów w ostatnich miesiącach. Już niedługo celebrytka zawalczy podczas gali Clout MMA 5 przeciwko Wiktorii Jaroniewskiej. Schreiber złożyła teraz mocną deklarację w sieci.

Szalony pomysł Marianny Schreiber. "Jeśli wygram walkę..."
Szalony pomysł Marianny Schreiber. Pojawią się pikantne zdjęcia? (Instagram.com)

Marianna Schreiber to z wykształcenia pedagożka oraz terapeutka dzieci ze spektrum autyzmu. Pierwszy raz głośno zrobiło się o niej, gdy w 2021 roku wystąpiła w programie TVN - "Top Model". Choć nic tam szczególnego dla siebie "nie ugrała", stała się po tym bardzo rozpoznawalna w mediach społecznościowych.

Ostatnie miesiące nie są jednak dla niej łatwe. Najpierw odejście męża Łukasza Schreibera, a potem odwołana walka na gali Clout MMA 4. Celebrytka musiała wyjechać do Tajlandii, aby odpocząć od całego zgiełku.

Po powrocie z wakacji ponownie zabrała się do pracy. Niedawno ogłoszono, że jej rywalką podczas kolejnej gali Clout będzie Wiktora Jaroniewska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niedostępne miejsca katedry w Kwidzynie. Poszukiwacze skarbów pokazali, co jest w środku

Rywalka Schreiber ma trochę większe doświadczenie w MMA. Stoczyła już trzy pojedynki. Dwa pierwsze wygrała (z Katarzyną Alexander i Martą Rentel), a ponad rok temu przegrała z Klaudią Kołodziejczyk.

To wszystko sprawia, że Schreiber nie będzie faworytem tego pojedynku. Z tego względu celebrytka pokusiła się o deklarację. Jeśli wygra z Jaroniewską, założę konto na platformie dla dorosłych - OnlyFans.

Tak bardzo w to nie wierzę, iż jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że jeżeli wygram walkę z Wiktorią, to założę to o co cały czas prosicie -napisała celebrytka w sieci.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Żukowska zaczepia Schreiber. Ostra riposta

Pod wpisem Schreiber pojawiła się lawina komentarzy. Jeden z nich dodała posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska, która zapytała się, czy tą platformą jest OnlyFans. Na odpowiedź Marianny nie musieliśmy długo czekać.

Wolałabym mieć Only Fansa niż być posłanką Lewicy - duchowej spadkobierczyni PZPR - skomentowała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić