Ta jedna rzecz zaważyła na małżeństwie Pazury. Został sam z córeczką

4

Obecnie Cezary Pazura tworzy szczęśliwe małżeństwo z Edytą. Z pewnością niewiele osób wie o tym, że przed laty aktor przeżywał spore zawirowania. A wszystko z uwagi na zachowanie pierwszej małżonki.

Ta jedna rzecz zaważyła na małżeństwie Pazury. Został sam z córeczką
Cezary Pazura (Licencjodawca, AKPA)

Cezarego Pazury chyba nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. To jeden z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju. Występował w takich produkcjach jak "13 posterunek", "Killer", "Psy" oraz "Sztos".

Od 2009 roku tworzy szczęśliwy związek małżeński z Edytą Pazurą. To jego trzecia żona. Wcześniej był związany z Żanetą Pazurą i Weroniką Marczuk.

Pierwszą małżonkę - Żanetę - poznał w wieku 24 lat. Doszło do tego w 1986 roku podczas warsztatów aktorskich w Łazach. Ukochana Cezarego miała wtedy 16 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karnista ostro o resecie konstytucyjnym. "Postawienie sprawy na głowie"

Bardzo szybko między nimi zaiskrzyło. Ponownie para spotkała się jednak dopiero po kilku miesiącach w Łodzi. Wówczas Cezary i Żaneta poszli na randkę.

Jakiś czas potem spotkałem ją na Piotrkowskiej i zaprosiłem na kawę. Na drugi dzień rano zapytałem, czy nie chciałaby zostać moją żoną, a ona tylko kiwnęła głową i powiedziała: 'uhm' - mówił Cezary Pazura w jednym z wywiadów.

Nieudane małżeństwo Cezarego Pazury

Żaneta i Cezary pobrali się 1 kwietnia 1989 roku. Już kilka miesięcy później na świat przyszła ich córeczka Anastazja.

W pewnym momencie wzrastająca sława aktora zaczęła przytłaczać jego żonę. Żaneta szukała odskoczni w imprezach i alkoholu. Wpadła w nałóg. Cezary próbował jej pomóc, ale bez efektu. Kulisy dramatu opisał w autobiografii "Byłbym zapomniał...".

Gdy wyrzucał śmieci, zauważył, że za koszem, tam, gdzie szczotka, zmiotka i parę szmat, stała jakaś butelka. Alkoholu ciut na dnie. 'Co to za butelka?' — zapytał. 'A, chyba wyrzucałam do kosza i nie wycelowałam'. A wczoraj, gdy wziął łyczek soku pomarańczowego żony, okazało się, że to wódka. 'Jezu, tu jest alkohol'. 'O matko, musiałam się pomylić'. Zaczął świadome poszukiwania. Domowe śledztwo. W rzeczach dziecka pół butelki wódki. 'Co to?' — próbował się dowiedzieć. 'Nie wiem, może to ta pani, co tu sprzątała, zostawiła, nie mam pojęcia przecież'. I tak w kółko. Wszędzie znajdował pokitraną wódkę

W pewnym momencie alkohol zaczął rządzić jej życiem. Gdy córka Żanety i Cezarego miała pięć lat, małżonka aktora nagle zniknęła.

Ucięła kontakt z mężem oraz córką, nigdy już nie wracając do domu. Nagle musiał pogodzić samotne rodzicielstwo z rozwijającą się karierą. Do aktora zaczęli zgłaszać się ludzie, od których partnerka miała pożyczać pieniądze i żądali spłaty długu. Cezaremu po latach udało się w końcu znaleźć Żanetę w ośrodku odwykowym - opisuje serwis kobieta.gazeta.pl.

Wówczas para ustaliła warunki rozwodu. Kobieta zrzekła się jego nazwiska, zaś Pazura zażądał wyłącznej opieki nad dzieckiem.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić