Tak potraktowali Magdę Gessler. "Obrywasz"

1

Magda Gessler mocno się otworzyła. Podczas rozmowy z "Faktem" przytoczyła smutną historię. Jednocześnie dała do zrozumienia, że dziś już wie, jak podnosić się po niełatwych doświadczeniach życiowych.

Tak potraktowali Magdę Gessler. "Obrywasz"
Magda Gessler (Licencjodawca, AKPA)

Magda Gessler od lat jest prawdziwą gwiazdą telewizji. Popularna restauratorka odwiedza różne miejsca w Polsce, by odmieniać lokale gastronomiczne. Jej poczynania wywołują bardzo dużo emocji.

Życie Gessler nie jest usłane różami. W rozmowie z "Faktem" ujawniła, że niekiedy doświadcza naprawdę nieprzyjemnych historii. Na jej drodze pojawili się egoiści, którzy bezlitośnie wykorzystali to, że cechuje się empatią.

Jeżeli jesteś wrażliwy, to obrywasz. Jakaś cena za to, że masz wrażliwość, musi być. Nie ma nic za darmo. Trudno, coś za coś. Jeżeli ktoś jest skurczybykiem, to jak najszybciej robi pieniądze i po prostu idzie do przodu, bo jego nie obchodzą inni ludzie. Jego obchodzi tylko własne interesy. Natomiast jeżeli ty zaczynasz pomagać ludziom, to wiadomo, że może za to oberwać, bo zainwestowałeś nie w tego człowieka. Możesz się też po ludzku po prostu pomylić... - powiedziała gwiazda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "The Voice Kids": Natasza Urbańska zanosi się łzami. Wszystko przez córkę

Magda Gessler o wyjściu z trudnych sytuacji

Jak Gessler wychodzi z trudnych sytuacji? Restauratorka ujawniła, że nauczyła się już radzić z tego typu problemami. Nie chce niczego rozpamiętywać.

Zapominam o tym, że zrobiłam to i idę dalej. W tym wypadku mogę tylko stracić i dalsze myślenie o rzeczach negatywnych nie ma sensu - spostrzegła.

Wydaje się, że taki sposób postępowania jest właściwy. Nie warto zbytnio się przejmować różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami. Zawsze jednak dobrze jest wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić