To był szok. Ciało uczestnika "Tańca z gwiazdami" znaleźli w hotelu

11

Na przestrzeni lat w "Tańcu z gwiazdami" pojawiali się przeróżni uczestnicy. Jednym z nich był znakomity tancerz Cezary Olszewski. W październiku ubiegłego roku Polskę obiegła wstrząsająca informacja o jego śmierci.

To był szok. Ciało uczestnika "Tańca z gwiazdami" znaleźli w hotelu
Cezary Olszewski zmarł w wyniku udaru mózgu (AKPA, Jacek Kurnikowski)

W niedzielę (3 marca) rozpocznie się 27. edycja "Tańca z gwiazdami". W tym sezonie show zabraknie Cezarego Olszewskiego, wielokrotnego uczestnika "TzG" i zwycięzcy 7. edycji programu (w parze z Magdaleną Walach).

30 października 2023 roku media podały poruszającą informację o jego śmierci. Później stało się jasne, że mężczyzna odszedł dwa dni wcześniej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop chciał odejść z "Dzień dobry TVN". Mówi, dlaczego

Okoliczności jego zgonu są wstrząsające. Ciało znakomitego tancerza znaleziono w jednym z hoteli.

Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny - mówił kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce portalowi moja-ostroleka.pl.

Jaka była przyczyna śmierci Olszewskiego?

- Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O. Natomiast ustalono, że zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok - przekazali przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce, cytowani przez "Super Express".

Cezary Olszewski miał różne problemy

"SE" zauważa, że nieoficjalne doniesienia wskazywały na to, że w ostatnim okresie życia Cezary Olszewski borykał się z rozmaitymi problemami. Nie wiadomo jednak, co dokładnie się działo i dlaczego znalazł się w hotelu.

Pogrzeb tancerza odbył się 4 listopada. W ceremonii uczestniczyli jego bliscy oraz przyjaciele.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić