Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

To była wielka tajemnica. Piękne wieści ws. Więdłochy i Pawlickiego!

10

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki spełniają się w branży aktorskiej. O ich relacji wiadomo natomiast bardzo niewiele. Prywatności strzegą naprawdę skutecznie. Mało kto wiedział o tym, co obecnie dzieje się u tej pary.

To była wielka tajemnica. Piękne wieści ws. Więdłochy i Pawlickiego!
Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha (Licencjodawca, AKPA)

Niewielu wiedziało o tym, że Agnieszka Więdłocha zaszła w ciążę. Aktorka długo ukrywała to przed światem. Jej ukochany Antoni Pawlicki dopiero niedawno ujawnił w programie "Pytanie na śniadanie", że razem z małżonką powitali na świecie drugie dziecko.

Nie ukrywajmy, że te początki nie należą do chwil, kiedy człowiek się najlepiej wysypia. Ten okres nie jest superkomfortowy, ale staram się poświęcać jak najwięcej czasu dzieciakom - mówił Pawlicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Firmy zwalniają pracowników. Eksperci: to są lokalne dramaty, tragedii na rynku nie ma

Ostatnio aktorską parę w centrum Warszawy napotkał "Super Express".

Agnieszka tuliła do siebie dziecko, które niosła w nosidełku. Antoni opiekował się zarówno bobasem, jak i swoją żoną. Gdy zaszła taka potrzeba, poprawiał jej sweter. Z daleka widać, jak zgranym duetem są aktorzy - zrelacjonowano.

Para na razie nie ujawniła płci drugiego dziecka. "SE" wskazuje zaś, że najprawdopodobniej jest to dziewczynka. Dowodem mają być spodenki w kwiatki i skarpetki w kolorze pudrowego różu.

Więdłocha i Pawlicki długo to ukrywali

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki pobrali się w 2018 roku w wielkiej tajemnicy. Gdy rok później aktorka po raz pierwszy zaszła w ciążę, też nikt o tym nie wiedział. Dopiero kilka miesięcy po narodzinach dziecka zakochani ujawnili, że swojej córeczce nadali imię Waleria.

To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać. Z jednej strony boję się myśleć o przyszłości, która czeka moją córkę. Ale z drugiej mam nadzieję, że jej pokolenie będzie miało więcej rozsądku i świadomości, żeby zmienić ten świat na lepszy. (...) Marzę, by była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami - mówiła Więdłocha w "Twoim stylu".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić