Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

To ona jest inspiracją dla Roksany Węgiel. Zaskakujący wybór

1

Już niebawem Roksana Węgiel pojawi się na Polsat Hit Festiwal 2024. Przed tą imprezą młoda wokalistka udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się opinią na temat Dody. Jej słowa można uznać za dość zaskakujące.

To ona jest inspiracją dla Roksany Węgiel. Zaskakujący wybór
To ona jest inspiracją dla Roksany Węgiel. Zaskakujący wybór (AKPA)

Roksana Węgiel jeszcze niedawno rywalizowała w programie "Taniec z gwiazdami". Młoda wokalistka spisywała się naprawdę dobrze. 19-latka wespół z Michałem Kassinem dotarła do wielkiego finału. W nim duet zajął drugie miejsce i musiał uznać wyższość Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke.

Teraz tymczasem Węgiel przygotowuje się do kolejnego bardzo ważnego wydarzenia. Chodzi o Polsat Hit Festiwal 2024. Roksana na scenie pojawi się już w piątek (24 maja). Wystąpi w sekcji Radiowy Przebój Roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ada Fijał o zarobkach. Ile jej zdaniem trzeba zarabiać, aby godnie żyć?

Doda inspiracją dla Roksany Węgiel

Przed udziałem w popularnym festiwalu Węgiel udzieliła wywiadu. Podczas rozmowy z portalem "ShowNews" ujawniła, że inspiruje się Dodą. Wszystko z uwagi na jej wieloletnią postawę w branży, ale i mocny charakter.

Powiem szczerze, że inspiruje mnie pod względem tego, jaka jest. Tego, że nigdy nie pozwoliła stłamsić prawdziwej siebie. Zawsze miała swoje zdanie, wiedziała, co robi i po co to robi. Więc zdecydowanie pokłony w jej stronę za to, że taką drogę przebrnęła. Autentycznie. Bo nie sztuką jest przebrnąć tyle lat w show biznesie, udając kogoś, kim się nie jest ona od początku była sobą i nadal jest - podkreśliła Węgiel.

Te słowa bardzo szybko dotarły do Dody. Spodobały jej się tak mocno, że udostępniła je na Instagramie.

Polsat Hit Festiwal 2024 odbywać się będzie w dniach 24-25 maja. Koncerty rozpoczynać się będą o godz. 20. Transmisje w Polsacie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić