Karol Wiak| 

Ustanowił rekord w teleturnieju TVP. Teraz wystąpi w innym programie

2

Telewizyjne teleturnieje od lat przyciągają przed ekrany miliony widzów, a ich uczestnicy często na zawsze wpisują się w pamięć fanów. Jednak niewielu z nich udaje się przejść do historii w sposób tak spektakularny, jak Artur Baranowski. Uczestnik pojawi się w kolejnym teleturnieju.

Ustanowił rekord w teleturnieju TVP. Teraz wystąpi w innym programie
Artur Baranowski to rekordzista programu "Jeden z dziesięciu" (YouTube, TVP VOD)

Rekordy w polskich teleturniejach są czymś, czego telewidzowie oczekują najbardziej. Postać Artura Baranowskiego kojarzy chyba każdy. W imponującym stylu rozbił bank w teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Teraz ma szansę na podobny wynik. Czy jego historia powtórzy się w innym teleturnieju TVP?

Artur Baranowski - rekordzista programu "Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski zrobił coś, czego nie dokonał jeszcze nikt przed nim w niemal 30-letniej historii teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Ten popularny program, prowadzony niezmiennie przez Tadeusza Sznuka, był świadkiem wielu emocjonujących momentów, ale to, co wydarzyło się podczas 140. edycji, przeszło do historii. Baranowski, występując w roli uczestnika, nie tylko wygrał cały odcinek, ale również ustanowił nowy, historyczny rekord, odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Olek Sikora BOI SIĘ o rekordzistę "1 z 10". Komentuje odmowę jego występu w "Pytaniu na Śniadanie"

Po trzech początkowych pytaniach, każde z kolejnych 37 brał "na siebie", nie dając szansy konkurencji. Bez ani jednego błędu, zgromadził imponującą liczbę 803 punktów, ustanawiając tym samym rekord, który był szeroko komentowany w mediach i na portalach internetowych. Jego fenomenalny występ z niecierpliwością był oczekiwany w Wielkim Finale programu. Niestety, los chciał inaczej - w drodze na nagranie odcinka, samochód Artura Baranowskiego się zepsuł, co uniemożliwiło mu udział. Ale "co się odwlecze, to nie uciecze". Teraz, Baranowski postanowił wziąć udział w innym programie TVP.

Rozbił bank, podbije "Va banque"?

Po swoim spektakularnym zwycięstwie i ustanowieniu rekordu w "Jeden z dziesięciu", Artur Baranowski nie spoczął na laurach. Jego kolejny krok to udział w innym cenionym teleturnieju TVP – "Va banque". Radosław Kotarski, nowy prowadzący tego programu, z entuzjazmem wspomniał o Baranowskim w podcaście "Podsiadło&Kotarski", którego jest współgospodarzem wraz z Dawidem Podsiadło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostatni odcinek i nowa robota Radzieńka

Kotarski, z nieukrywaną ekscytacją, zapowiedział, że Baranowski ma być jednym z uczestników drugiego odcinka nowej serii "Va Banque".

Zobaczymy, czy faktycznie tak będzie. Jeśli tak, to super. Już nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura - wyznał Kotarski.

To, co czyni tę wiadomość jeszcze bardziej ekscytującą, to fakt, że pojawienie się Baranowskiego w "Va Banque" zaplanowane jest już na 3 kwietnia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić